5 вересня Денис Шмигаль - голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації побував у Галичі. Там зустрівся з громадськістю краю та керівниками установ і відомств району.

Денис Шмигаль говорив про те, що величезна перевага Галицького району це її унікальна історична спадщина, яка є фундаментом виникнення і розвитку нашої держави. У зв'язку з цим, створення археологічного навчального закладу є проєктом державного рівня, яким він буде опікуватись.

Галич – одне з найважливіших міст України в часи Середньовіччя. В рамках підготовки до ІІ Міжнародного фестивалю «Галицьке лицарство» в Івано-Франківську науковці розповідали про археологічні розкопки на території сучасного Галича і про місцеву фортецю.

"Галич - колиска України, тут є своя специфіка, дуже така символічна, історична", - зазначає Шмигаль.

Популярні новини зараз
Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Данія передасть Україні протикорабельні ракети "Гарпун": у чому їх особливість, і як вони допоможуть Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua Готуйтеся до гіршого, сподівайтеся на краще: скільки коштує навчання в Україні

Як писав Знай. ua Навчання на бюджеті: в МОН поставили жорстку вимогу абітурієнтам – залишилось 3 дні

Раніше на Знай.ua Навчання на бюджеті: в МОН поставили жорстку вимогу абітурієнтам – залишилось 3 дні