У Чернівецькій області сім'ю позбавили субсидію на ЖКГ. Причиною цього стала покупка продукції компанії Apple на суму 189 тисяч гривень.

Про це повідомляє "Буковинська правда", посилаючись на начальника обласного департаменту соціального захисту населення Віталія Савкіна.

Члени сім'ї з Заставнівського району Чернівецької області купили гаджети Apple (смартфони iPhone 6S і 7 Plus, а також ноутбук MacBook) на загальну суму в 189 тисяч гривень, при цьому одне разове придбання було здійснено на суму в 50 тисяч гривень. Ці дані суперечили декларації, яку вони подали в органи соцзахисту для отримання субсидії, тому пільги були скасовані.

Після проведення чергової перевірки Міністерство фінансів України відправили місцевому департаменту соцзахисту рекомендації на припинення субсидій для 197 тисяч осіб.

Як зазначають у відомстві, з лютого 2016 року в Україні діє порядок перевірки достовірності даних, які фізичні особи надають для отримання пільг від держави. Якщо під час перевірки з'ясовується, що ці дані не були справжніми, то субсидування зупиняється.

Дивіться: Підвищення ціни газу для населення спричинить брак коштів на виплату субсидій

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик обійняла білявого красунчика і підказала секрет солоденького - "Без напрягу"

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кабмін продовжить урізати субсидії українцям - уряд витратив половину всіх грошей, виділених на субсидії у поточному році.

З початку 2018 року встигли витратити 33,6 млрд грн на субсидії з виділених 71 мільярда гривень. Про це повідомив заступник міністра фінансів Сергій Марченко. З витрачених грошей 27 мільярдів гривень було витрачено на погашення боргів попереднього року.

"Ці цифри треба розуміти правильно, — розповів Марченко. — Найбільші нарахування — саме в опалювальний сезон. Ми розрахувалися за жовтень-грудень 2017-го, частково розрахувалися за січень і лютий. Залишилося закрити заборгованість за лютий по субсидіях за газ та тепло на суму 11,3 млрд грн. Сума нарахувань за березень буде відома пізніше".