Туристів, які загинули на перевалі Дятлова 60 років тому, могли жорстоко катувати перед смертю. Сенсаційна версія виникла на підставі збережених фото.

Про це заявив дослідник-дятловед з Нижнього Тагілу Валентин Дегтерьов.

Він вивчив фотографію загиблої Зінаїди Колмогоровой.

"З лівої сторони голови... хтось вирізав з шкіри акуратну п'ятикутну зірку... Правильна геометрична форма повністю виключає сліди розкладання тканин. Те, що є на фотографії трупа, це сліди тортур. Прижиттєвих тортур. Судячи з усього, зробили це вороги радянської влади", – написав він у своєму блозі.

Популярні новини зараз
Банкомат ПриватБанку обрахував українку на 9000 грн, повертати гроші відмовляються: "Повний абсурд" Березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Дослідник переконаний, що зловмисники напали на туристів і без поспіху розправилися з ними. Своїм жертвам мучителі дали погрітися біля багаття і дозволили зняти одяг з померлих товаришів.

"Не всі загиблі мали сліди тортур або насильства. Кому-то, просто, дали можливість померти від холоду. Але доля найміцніших з них була набагато страшніше", – підкреслив дослідник.

Дегтерьов переконаний, що Колмогорова виявилася сильніше і витривалішими інших членів групи, а тому саме її і катували.

"Впевнений, що і сьогодні є люди, які знають справжній стан справ, але вони бояться його розповісти, навіть через 60 років", – резюмував Дегтерьов.

Група з дев'яти лижників на чолі з Ігорем Дятловим загинула в ніч на 2 лютого 1959 р. в горах Уралу. За досі неясної причини туристи пішли з намету і замерзли на смерть

Нагадаємо, вбили шамани: розкрита таємниця кривавої трагедії на перевалі Дятлова. Так як 60 років тому в їх середовищі це було нормально.

Як повідомляв Знай. ua, в горах виявили мумію жінки, яка пропала 30 років тому. Особистість жінки вдалося встановити.

Знай. ua писав, що розкрито несподівану причину трагедії перевалу Дятлова. Дослідник послався на листи дівчата, що підтверджують його теорію.