Таємниця трагедії на перевалі Дятлова вже 60 років не розкрита. Вона досі мучить цікавість і душі багатьох істориків і дослідників. Один з таких ентузіастів зробив нове дивовижне відкриття, яке може пролити світло і зрозуміти, хто ж насправді жорстоко розправився з досвідченими туристами.

Валентин Дегтярьов, який не перший рік займається вивченням усіх подробиць таємничої смерті всієї експедиції на перевалі Дятлова в лютому 1959 року, упевнений, що виявив важливий доказ. І пов'язано це відкриття з татуюванням на тілі одного з учасників експедиції, яка вказує на вбивцю.

Семен Золотарьов, на думку Дегтярьова, міг нанести собі таємний шифр. Дослідник стверджує, що в Золотарьова було татуювання на правому передпліччі.

На правому передпліччі у нього була зображена "буряк і буква", а на лівому – "Р. С", "ДАЕРММУАЗУАЯ" та літери "М+З+П=Д". На думку дослідника, це шифр, який Золотарьов сам собі завдав безпосередньо перед смертю.

Популярні новини зараз

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Михайло Добкін оскандалився "фронтовою" кашею 9 травня

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще

Дегтярьов зауважує, що Золотарьов був ветераном війни та колишнім учасником СМЕРШ, а це значить, що володів основами шифрування. Дослідник припускає, що загиблий зробив собі татуювання хімічним олівцем по свіжому порізу. Також він пояснює, що Золотарьов контактував з Григорієм Семеновичем Ортюковым, який був екс-начальником військової кафедри УПІ.

"Татуювання можуть означати наступне: "М+З+П = Д" – це "Григорій+Семенович+Полковник=Донесення";"Р. С" і "ДАЕРММУАЗУАЯ" – це "Григорій Семенович: "удар, замерз, я помер", - вважає дослідник.

Крім того, Дегтярьов висунув припущення, що буряк може бути родовим знаком мансі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" уральський дослідник-ентузіаст Валентин Дегтерьов заявив, що розкрив таємницю перевалу Дятлова. Чоловік стверджує, що групу студентів вбили шамани мансі, так як один з них був виявлений на фотографії.