Стародавні цивілізації неодноразово вражали побожністю і звичкою приносити в жертву богам. Серед таких жертв могли і бути навіть власні діти. У групі "Цитадель знаний" розповіли про шокуючу знахідку археологів.

На схилі вулкана Льюльяйльяко (Llullaillaco), що височіє на 6739 метрів над рівнем моря на кордоні Аргентини і Чилі виявили мумію інкської дівчинки в 1999 році.

"Дівчинка-підліток 14-15 років, яку принесли в жертву близько 500 років тому, всі минулі століття пролежала в льодах на вершині шеститисячника, що сприяло відмінною збереження, завдяки вічному холоду на висоті збереглися всі внутрішні органи - навіть легені і кров у судинах. Ключову інформацію дало волосся", - йдеться у повідомленні.

Вчені праналізували і встановили, що приблизно за рік до жертвопринесення дівчинку почали напихати листям коки і поїти алкоголем. Листя коки збереглися навіть у роті мумії.

Древние цивилизации славились своей набожностью и привычкой приносить в жертву богам не только животных и растений, но и...

Популярні новини зараз

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще
Geplaatst door Elena Angelis op Vrijdag 11 oktober 2019

Вчені впевнені, що це було справжнє жертвоприношення. На таку думку їх наштовхнули знайдені поруч артефакти: золоті і срібні прикраси, посуд із залишками їжі, дивний головний убір з пташиного пір'я і одяг. Швидше за все, дитину відвели на вершину вулкана і там залишили, і в результаті, вона загинула від холоду.

археологи
археологи

Історики припускають, що дівчинка була обрана інками за її красу (крім того, діти вважалися більш чистими істотами, ніж дорослі). Перед тим як принести її в жертву, протягом року її годували "елітними" продуктами - маїсом і висушеним м'ясом лам, хоча до цього вона їла виключно селянську їжу, що складається з картоплі і овочів. Інки не так часто приносили дітей в жертву.