Людство бачило чимало яскравих персонажів, які запам'ятались світу завдяки досить загадковим обставинам. Ми вам розповімо про декого з них.

Едвард Лідскалнін: розкрив таємницю, як єгиптяни будували піраміди

У 1913 році Едвард Лідскалнін переніс моральне потрясіння. Його наречена, якій було 16, відмінила весілля, через те, що він застарий. Тоді Едварду було 26 років. Після цієї заяви хлопець купив невелику ділянку землі на узбережжі Флориди, США, і замкнувся в собі. При цьому він вирішив побудувати пам'ятник нерозділеного кохання, а саме, Кораловий замок. Загадковим чином чоловікові вдалося тягати блоки, які важили п'ять тонн. Що найнеймовірніше - він робив це абсолютно один, без чиєї-небудь допомоги. При цьому на всі питання про метод воздвиження його грандіозних конструкцій, він відповідав, що розкрив таємницю будівництва єгипетських пірамід. Жоден інженер після Лидскалніна після нього цю таємницю не зміг розсекретити.

Алхімік Фулканеллі: дізнався секрет, як виготовляли філософський камінь

Ходять легенди, що одному вченому вдалося розкрити таємницю философського каменю. Мова йде про парижанина Фулканеллі, інакше його називали "Філософом Вогню". Тривалий час про нього нічого не було відомо, але пізніше Фулканеллі видав книгу, яка підтвердила його "реальність". У ній вчений описав статуї, які містичним чином розкривали таємницю філософського каменя. Однозначним було лише те, що автор цього писання досить ерудована людина. Більшість сучасників вважало, що Фулканеллі знайшов просвітлення і покинув наш світ.

Популярні новини зараз
Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури Кличко вирішив звинуватити Зеленського у гибелі людей через зачинені укриття Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Чарльз Хетфілд — чоловік, який продавав дощ

XIX століття було досить успішним для фермерів Америки: більшість з них були досить заможними особами. Всі вони залежали лише від одного - дощу. Чарзьл Хетфілд став спасителем того часу. У нього виходило викликати дощ і успішно продавати свій талант. Можливо його здатності ґрунтувалися не на порожньому місці. Чарльз довгі роки вивчав фізику, хімію і метеорологію, а також проводив досліди. Кажуть, що йому вдалося створити спеціальну суміш, яка провокувала опади. Хто б що не говорив, але рецепт працював: дощ, як на замовлення, зрошував висушені поля. Одного разу він навіть переборщив: дощ, який він "викликав", затопив одне із міст, не припиняючись півмісяця. Втім, і успіхи у нього були. Кілька разів завдяки Чарльзу були погашені лісові пожежі.

Нагадаємо, що велетенський незрозумілий об'єкт в пустелі налякав увесь світ.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", уфологи розшифрували дивне послання прибульців.

Також портал "Знай.Ua" повідомляв про те, що відомо про інтим стародавніх єгиптян.