Булгакова можна назвати найвідомішою людиною не тільки свого часу, але і нинішнього. Письменник був дуже різнобічною особистістю, легко піддавався впливу свого мінливого характеру, що часто заводив його у важкі і навіть небезпечні ситуації. Його неодноразово називали "божевільним" через авантюризм і нерозсудливість з якими він крокував по життю.

Булгаков встиг побувати і бідним, і багатим. В один період свого життя він міг ходити як халамидник, а вже наступного дня виглядав "чепуруном" у супроводі чарівних жінок.

Він неодноразово відвідував НКВС через свої політичні погляди і часто розмовляв по телефону зі Сталіним. А які менш відомі події можна висвітлити про його життя?

Дитинство Булгакова

Свій перший твір він закінчив у семирічному віці. Як свідчать цікаві факти з життя Булгакова, він завжди відзначався унікальною допитливістю і феноменальною пам'яттю. Прочитавши ще в п'ять років книгу "Собор Паризької Богоматері", він у зрілому віці міг дослівно процитувати значні уривки з неї.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Військовий досвід

В армію Булгаков потрапив ще будучи юнаком. Крім того, він був не простим "штатним", а брав активну участь в бойових діях. У той час йому часто доводилося міняти підрозділи і переїжджати з місця на місце. Так, він воював в Українській армії, був лікарем під час Першої світової війни і навіть служив в козачому полку і Армії Південної Росії.

Звичка

Оригінальна звичка, а скоріше, пристрасть до колекціонування, описують цікаві факти з життя Булгакова, адже він не збирав марки або аналогічні речі, а театральні квитки. Зазначимо, що свою колекцію він поповнював тільки тими білетами, які купував сам і на яких концертах або виступах він був присутнім.

Пам'ятник

В якості пам'ятника, після смерті відомого письменника, його дружина обрала величезну гранітну брилу – Голгофу. До цього ця брила була підніжжям хреста, який був встановлений на місці поховання Гоголя.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в час голосування на виборах президента Росії практично вся увага публіки взяла на себе російська співачка Алла Пугачова. І не стільки вбрання її супутника Максима Галкіна, а цитата – слова сатани з "Майстра і Маргарити" Михайла Булгакова.