Таємницю смерті та захованих скарбів Адольфа Гітлера історики досі не можуть повністю розгадати. Але всього одна замітка в газеті, датована 1997 роком перевернула уявлення про фюрера.

Від самої назви мурашки по шкірі – "Гітлером керував сатана". Як виявилося, прокляття, котре супроводжувало його все життя, досі передається нащадкам.

Угода із дияволом: продати душу в обмін на визнання?

"Група дослідників прийшла недавно до висновку, що документ, знайдений в вигорілому дотла будинку, - дійсно договір, який Гітлер уклав з ... сатаною. Контракт датований 30 квітня 1932 року і підписаний кров'ю обома сторонами. Згідно з ним, диявол надає Гітлеру практично необмежену владу з умовою, що той буде використовувати її на зло. В обмін Гітлер обіцяв віддати свою душу рівно через 13 років", - стверджує доктор Грета Лайберт, яка вивчає різного роду угоди з нечистою силою.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон
Показати ще

Вона запевняє, що зазвичай Люцицер діє за однією схемою. Обирає найбільшого невдаху з амбіцією і пропонує йому все в обмін на життя.

Що ж значив цей підпис? Його могли ставити тоді, коли віддавався наказ на вбивство імператорської сім'ї або на знищення десятків тисяч православних священиків. Гітлер же міг принести в жертву все людство заради своєї мети.

Таємні посланці і розплата

На початку 1920-х років Гітлера відвідали люди з Тибету. А далі сталося те, що, здавалося б, відомо всьому світу. Створення замку Вевельсбург, єдиної школи СС та культу аріїв, використання живих людей як піддослідних кроликів, експерименти, що проводяться Анненербе в концтаборах, йшли врозріз з наукою XX сторіччя.

Звідси й припущення про окультний характер Третього рейху. Аби не втрачати сил, Гітлер захоплювався медитацією. Звісно, таємно і подалі від цікавих очей. Мова йде про екзорцистів зі спільноті "Драган" ("Блискуча Ложа"). Її члени вірили в те, що шляхом наполегливої ​​медитації можливо оволодіти цією енергією, тоді світ зміниться, з-під землі "вийдуть невідомі Володарі". Ймовірно, саме цього одночасно і боявся, і дуже хотів фюрер.

Ті монахи з Тибету, хто відвідав фюрера і ініціював його здійснити те, що він здійснив, як вважають, поставили умову однобічності контактів: приходити будуть від них, а ось до них ніхто приходити не повинен.

Як би там не було, але документи, знайдені в будинку Адольфа, не можуть бути простими папірцями. Гітлер не мав звички лишати кров на таких банальних речах, тим паче все його оточення знало про нездорову схильність до символізму. Тому вважається, то "чорна мітка", або прокляття фюрера передається з покоління в покоління всім його нащадкам.

Дивіться: Окультні таємниці Адольфа Гітлера

Як повідомляв портал "Знай.ua", 20 квітня 1889 року в одному з німецьких готелів народився "майбутній фюрер", Адольф Гітлер – людина, яка призвела до найкривавішої війни світу і проповідувала ідеологію "арійської раси".