Українські депутати кинулися вітати Гітлера: фото

поділитись
Серед політиків ховаються фанати фюрера?

Поки у всьому світі не припиняються розслідування злочинів Третього Рейху, а Німеччина досі виплачує компенсацію жертвам нацистського режиму, в Україні знаходяться ті, хто нічого поганого про Адольфа Гітлера не думає. Більш того, навіть дозволяє собі привітати диктатора із днем народження, яке припадає на 20 квітня.

Мова йде про депутата Львівської міськради від ВО "Свобода" Мар'яну Батюк. На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала такі слова:

"Велика людина, як не крути ...", і  додала цитати із книги Гітлера "Моя боротьба" (Mein Kampf).

Не минуло й години, як повідомлення видалили, але його зберегла колега по партії 27-річна Іванка Біла-Кондратьєва з Кривого Рогу:

"28-річна вчителька історії і заступник директора львівської школи №100 з виховної роботи Мар'яна Батюк стала депутатом Львівської міськради в 2015 році від партії ВО "Свобода". Як депутат найбільше запам'яталася ініціативою вивішування червоно-чорного прапора ОУН-УПА на вежі львівської Ратуші і на флагштоку на Високому замку, однак депутати міськради її не підтримали. Ця ж депутат недавно зареєструвала проект ухвали Львівської міськради про заборону виконання пісень російською мовою, проте поки не відомо, чи будуть розглядати цей проект постанови на найближчих засіданнях сесії ЛМР депутати", - зазначила вона.

Мар'яна Батюк (ВО "Свобода") 

Провести профілактичну бесіду із "фанаткою Гітлера" пообіцяв директор школи №100 Василь Титар:

"Вважаю, що це неприпустимо, якщо людина пише щось, що суперечить політиці держави і певним міжнародним нормам", - запевнив він.

Дивіться: особисті таємниці Гітлера

Як повідомляв портал "Знай.ua", 20 квітня 1889 року в одному з німецьких готелів народився "майбутній фюрер", Адольф Гітлер – людина, яка призвела до найкривавішої війни світу і проповідувала ідеологію "арійської раси".

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
День народження Гітлера, ВО Свобода, Мар'яна Батюк
Зникнення свідка, аналіз крові та пропущені факти слідства - все це склалося в один пазл
0
0
14:09 15.08.2018
З 16 років дівчина працює професійною моделлю в Азії і Європі
0
0
13:50 15.08.2018
Водій-іноземець втік з місця пригоди, його розшукує поліція
0
0
11:34 15.08.2018
Росія відрізала Крим від всесвітньої платіжної системи
0
0
10:57 15.08.2018
Рятувальники продовжують шукати тих, хто вижив та, на жаль, також дістають все більше трупів
0
0
15:03 14.08.2018