20 квітня 1889 року в одному з німецьких готелів народився "майбутній фюрер", Адольф Гітлер – людина, яка призвела до найкривавішої війни світу і проповідувала ідеологію "арійської раси".

Яким насправді було життя цієї історичної постаті, при одній згадці про яку у більшості людей виникають страшні асоціації?

Дитячі роки та плани

Єдине, що він люто ненавидів із самого дитинства – ходити до школи. Подобався тільки один вчитель, Доктор Потч. Саме він познайомив учня з історією Німеччини, а пізніше прищепив ненависть до Габсбургів.

Ніхто точно не може сказати, чому Гітлер так сильно зненавидів євреїв. Припускають, що розгнівався на лікаря-єврея, який не зміг вилікувати Адольфову матір і та померла. Так чи інакше, на Адольфа сильно вплинула атмосфера тогочасного Відня.

Популярні новини зараз

Як заощадити на опаленні при величезних тарифах на комуналку: корисні лайфхаки

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

В молодій роки мріяв стати художником, навіть двічі намагався вступити до Віденської академії мистецтв (в 1907 і 1908 році), але провалився на іспитах. В січні 2012 року картину фюрера "Нічне море" продали на аукціоні за 32 тисячі євро.

Дітей у Гітлера не було, але історики не відкидають цікаву версію - під час своєї військової служби на Першій світовій війні були стосунки з шістнадцятирічною Шарлоттою Лобжуа, яка народила від Гітлера сина – Жана-Марі Лорет, який помер в 1985 році у віці 67 років. Жан-Марі ніколи не бачився зі своїм батьком, проте воював на боці нацистів у Другій світовій війні.

Гітлер і політика: приховані страхи і комплекси

Попри потужну маніпуляцію, він ніколи не набирав більшості на виборах. Його партія NSDAP отримала 37,3 % голосів у липні 1932 року, а коли в 1933 році Гстав канцлером, нацисти складали лише третину членів Рейхстагу.

Він вважається єдиним в історії політиком, який виконав усі передвиборчі обіцянки після приходу до влади в 1933 році, але це обернулося кривавими подіями для всього світу.

Гітлер ніколи не знімав свого піджака на публіці, можливо через те, що боявся показати сліди поту на сорочці. Особистий фотограф Гітлера Генріх Гофман у своїй книзі "Hitler Was My Friend" ("Гітлер був моїм другом") пише, що, як видно з багатох фотографій, він часто експериментував зі своїм образом.

В 1938 році журнал Time назвав Гітлера людиною року, потім помістив на свою обкладинку Сталіна.

Пізніше психоаналітик Карл Юнг аналізував манеру письма Адольфа Гітлера та зробив висновок, що такий почерк властивий людям, яким притаманні жіночі інстинкти.

Мало хто знає, але саме Гітлеру належить ідея виробляти секс-ляльок для солдатів німецької армії. Ляльки були невеликого розміру, а тому легко вміщувались у солдатський наплічник. Кажуть, що угорську акторку Кеті вон Негі просили стати прототипом цих ляльок, проте вона відповіла відмовою. Тоді виробники обрали образ блакитноокої білявки для штучної ляльки.

Він пережив два замахи – перший у 1939 році у мюнхенській пивній, де у трибуну, за якою мав виступати Гітлер, було вмонтовано вибухівку. Другий - в 1944 році, коли від вибуху Гітлер достатньо сильно постраждав, проте не загинув.

Дивіться: 10 шокуючих фактів із життя Гітлера

Як повідомляв портал "Знай.ua", історики знайшли сліди таємного "Ватикану Гітлера", котрий будувався як школа "СС".