Те, що коять Сполучені Штати в Сирії - це не що інше, як спроба поставити на коліна Росію. Вашингтон зараз серйозно порушує міжнародні норми.

Про це заявив перший заступник голови комітету Державної думи з оборони Олександр Шерін, передають росЗМІ.

"Він (Трамп) злочинець - це мало. Можна його назвати Адольфом Гітлером номер два нашій сучасності, тому що, дивіться, він навіть час підібрав, як Гітлер напав на Радянський Союз", - прокоментував Шерін рішення Трампа про удар по Сирії.Також заступник голови комітету Держдуми з оборони підкреслив, що Росія отримала на свою адресу акт агресії з боку США після атаки на Сирію.

"Це другий Белград, сьогодні переломний момент, Російська Федерація отримала на свою адресу акт агресії, тому що за всіма міжнародними нормами це порушення всіх міжнародних прав, це оголошення без оголошення війни незалежній державі, щодо якої ядерна держава виконує свої зобов'язання з надання допомоги і сприяння", - вказав Шерін.

У суботу, 14 квітня, збройні сили західних країн скинули крилаті ракети на науково-дослідний центр в Дамаску, сховище хімічної зброї у Хомса і командний пост, що знаходиться неподалік. Трамп підкреслив, що США продовжать діяти до тих пір, поки Сирія не припинить використовувати хімічну зброю. Президент США також зазначив, що Вашингтон не має наміру намагатися отримати постійну присутність в Сирії.Цей авіаудар був в два рази сильніше, ніж торішній удар по сирійській авіабазі. Тоді причиною авіаудару також послужила хіматака на мирне населення в Сирії.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що у відповідь на дії Америки Росія разразілпсь серйозними звинуваченнями і відвертими погрозами. Російський посол запевняє: удари коаліції на чолі з США по об'єктах в Сирії не залишаться без наслідків.