Посол Росії в США поклав відповідальність за події в Сирії на США, Францію і Великобританію. Поки невідомо, про які саме наслідки йдеться.

Про це повідомляє Кореспондент.

Удари коаліції на чолі з США по об'єктах в Сирії не залишаться без наслідків. Таку заяву зробив посол Росії в США Анатолій Антонов, повідомляється на сторінці дипломатичного відомства в соцмережі Facebook в суботу, 14 квітня.

"Нам знову загрожують. Ми попереджали, що такі дії не залишаться без наслідків", - сказала він.

Поки невідомо, про які саме наслідки йдеться.

Російський дипломат поклав відповідальність за події в Сирії на США, Францію і Великобританію.

Варто відзначити, що 14 квітня збройні сили західних країн скинули крилаті ракети на науково-дослідний центр в Дамаску, сховище хімічної зброї біля Хомса і  командний пост, що знаходиться неподалік.

Про це повідомив президент США Дональд Трамп, який виступив з екстреною заявою.

“Нещодавно я наказав збройним силам Сполучених Штатів завдати точних ударів по цілях, пов’язаних з хімічною зброєю сирійського диктатора Башара Асада”, – зазначив він.

Трамп підкреслив, що США продовжать діяти до тих пір, поки Сирія не припинить використовувати хімічну зброю. Президент США також зазначив, що Сполучені Штати не мають наміру намагатися здобути постійну присутність в Сирії.

Трохи пізніше Трамп сказав, що Великобританія і Франція також беруть участь в операції.

“Зараз йде спільна операція зі збройними силами Франції та Сполученого Королівства. Ми дякуємо їм обом”, – додав він.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс в спеціальному зверненні запевнив, що удари завдавалися точково, щоб уникнути цивільних втрат.

“О 9 вечора США, Франція і Великобританія разом вдарили по сирійських об’єктах, пов’язаних з виробництвом хімічної зброї, першою метою була лабораторія хімзброї”, – заявив він.

Меттіс також уточнив, що цей авіаудар був в два раза сильнішим, ніж торішній удар по сирійській авіабазі. Тоді причиною авіаудару також послужила хіматака на мирне населення в Сирії.

За різними даними, Штати випустили 46 Tomahawk.

У той же час Дамаск не залишився без відповіді. Так, сирійська армія збила 13 ракет в районі міста Кисва, розташованого на південь від Дамаска. Відео роботи сирійського ППО також потрапило в Twiitter.

За словами голови Об’єднаного комітету начальників штабів США генерала Джозефа Данфорду США не повідомляли РФ, якими будуть цілі під час авіаударів. На даний момент про постраждалих росіян під час бомбардувань не повідомляється.

Посол РФ у Вашингтоні Анатолій Антонов прокоментував ракетний удар США по Сирії.

“Ми попереджали, що такі дії не залишаться без наслідків. Вся відповідальність за них – на Вашингтоні, Лондоні і Парижі. Морального права звинувачувати інші країни у США – володаря найбільшого арсеналу хімічної зброї – немає”, – заявив Антонов.

Американці оприлюднили відео авіаудару у Сирії, під час якого загинули російських найманці

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Трамп натякнув на "фінальний відлік".