Здається, що знайти роботу по душі стає все важче. Незалежно від ваших знань, рецесія губить робочі місця по всьому світу. Однак, у нас, вибір хоч якийсь. А от у давнину людям доводилося братися за таку жахливу роботу, що одна згадка про неї вже викликає тремтіння. Що це за професії, згадка про яких змушує тіло покриватися мурашками?

  1. Номенклатор

У Стародавньому Римі з проблемою поганої пам'яті справлялися досить жорстко, з точки зору сучасної людини. Заможні громадяни змушували одного зі своїх рабів запам'ятовувати всю важливу інформацію, від імен до дат. Мало того, що у бідної людини просто вибухала голова від великої кількості даних, так ще й будь-яка помилка каралася смертю.

  1. Весталка

Єдині жінки-жерці Риму та околиць. Весталка була зобов'язана зберігати цноту до тридцяти років: якщо ж дівчина йшла на поводу у своєї пристрасті і попадалася на гарячому, її просто закопували живцем.

Популярні новини зараз

Анастасія Приходько розповіла про зради і роман з одруженим чоловіком

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

  1. Дегустатор

В обов'язки чоловіка входило пробувати все, що потрапляло на стіл королю. Начебто, робота не з складних: їж ананаси, рябчиків жуй і запивай все це хорошим вином. Але заковика в тому, що останній день може бути не за горами.

  1. Галерний весляр

Посилання на галери означала смертний вирок, відстрочений кількома роками жахливих тортур. Галерные веслярі, скуті попарно і тієї ж прикуті ланцюгом до весла, проводили решту своїх днів на мокрій від поту і крові лаві. Порка батогом, огидна їжа. Смерть була подарунком.

  1. Дантист

Уявіть собі зубного лікаря з середніх століть, вимушеного працювати з пацієнтами, які приходять на прийом з повним ротом жахливих, зниклих намертво зубів. Ніякої гігієни, зате величезний шанс підхопити заразу з відкритої рани.

  1. Збирач податків

Держава завжди знайде спосіб отримати своє. Спробуйте уявити людину, піддається небезпеці в режимі 24/7. За його скарбницею полюють розбійники, будь розгніваний землероб може розтрощити його голову, а в разі недостачі її відрубає сам король.

  1. Шпигун

Шпигун минулого найчастіше був змушений займатися доносами. Гроші за це платили досить малі, а от небезпека була дуже висока.

Нагадаємо, унікальні знімки індійського махараджі показали всьому світу.

Як повідомляв портал "Знай.uа", думаєте, що звичай красти туфлю, катати яйця по штанинам і бити посуд - верх абсурду? Не тут то було! Порівняно з весільними ритуалами цих країн, яйця - невинні пустощі.

Також "Знай.uа" писав, яким був розпорядок дня найбільших геніїв.