У це складно повірити, але ще пару сотень століть тому перша шлюбна ніч передбачала статевий акт жінки не з чоловіком, а з будь-яким іншим чоловіком від якої пари залежала.

Зазвичай жінку після одруження міг зґвалтувати батько самого нареченого.

В більшості випадків в статевий контакт з нареченою вступав батько нареченого і причому робив він це всупереч волі нареченої і сина.

"Знай.uа" нагадує, що з часів Радянського Союзу це гучна справа облетіла ймовірно всі невеликі населені пункти і міста - говорили про Чикатило в Нижньому Тагілі, Ленінграді, Москві, Ташкенті, Горлівці, але найбільше - у Ростові та Ростовській області. Маніяк залишив свій слід всюди і його ім'я увійшло в історію як загальна назва кривавих убивць.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

З моменту страти пройшло більше двох десятиліть, але кожен раз спливають нові факти про страшні злочини.

Ніхто навіть не підозрював, що педагог, зразковий сім'янин, комуніст (в той час це багато значило) стане сексуальним маніяком і жорстоко розправлятися з жертвами. Під час допиту Чикатило зізнався у 56 вбивствах, 53 з яких були доведені, але за оперативними даними, епізодів було 65, переконливих доказів знайти не вдалося.

У школі він добре вчився, а коли почав працювати там, також не викликав підозр. Хоча потім раптово звільнився "за власним бажанням", говорили: за підозрою в домаганнях. Потім він влаштувався вихователем в ПТУ. Історію життя вбивці-маніяка читайте за посиланням.

Також нагадуємо, у Швеції парламент прийняв законопроект про захист жінок від насильства, згідно з яким чоловік зобов'язаний перед сексом отримати згоду з боку жінки. В іншому випадку це буде вважатися зґвалтуванням.

Під час голосування 24 травня шведські депутати схвалили відповідні зміни в законодавство 257 голосами. Закон вступає в силу 1 липня.

Справа про згвалтування можуть завести, навіть якщо статевий акт був добровільний і ніякого фізичного примусу не було. Чоловік повинен отримати усну згоду, якщо партнер явно не сигналізує про своє бажання і згоду діями.