Французькі вчені провели генетичний аналіз фрагмента щелепи, що ймовірно належить Адольфу Гітлеру. Автори прийшли до висновку, що Гітлер дійсно помер у 1945 році в своєму бункері.

Фюрер за життя

Про Гітлера і масштаби його злодіянь знають всі, тому представляти його довго немає необхідності. Що важливо знати - у 1921 році він заснував НСДАП, в 1933 був обраний Рейхсканцлером Німеччини і згодом встановив диктатуру. Гілер зосередив у своїх руках всю владу і почав нарощувати військову міць держави. Згодом він почав "проковтувати" сусідні країни - почав з мирного приєднання Австрії, а закінчив Чехією. Але Гітлеру було все мало й мало і у вересні 1939 року німецький диктатор розпалив найбільш криваву війну в історії людства.

Офіційна версія смерті Адольфа Гітлера така: 30 квітня 1945 фюрер разом зі своєю супутницею Євою Браун застрелився в бункері, після чого тіла були спалені. Радянські солдати виявили їх останки вже 8 травня. Єдине, що залишилося від фюррера - його щелепа. Конспірологічні теорії, згідно з якими Гітлер живий і обманює весь світ, почали народжуватися відразу ж.

Щелепи Гітлера

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

У минулому році вченим, під керівництвом судового медичного експерта Філіпа Шарле, вдалося ознайомитися з легендарними щелепами з архівів КДБ. Була проведена перша в світі незалежна експертиза останків Гітлера, результати якої опублікували тільки зараз.

Фахівці вивчили фрагменти кісток під бінокуляром і порівняли їх з рентгенівськими знімками голови Гітлера, які були зроблені в 1944 році. На цих знімках видно, що у Гітлера залишалося лише чотири цілих зуба — нижні різці, що підтверджується фрагментом щелепи.

Дивно те, що на зубах фюррера не було виявлено слідів пороху і свинцю, а це значить, що версія з пострілом у голову є неспроможною. Сині плями на коронках та емалі, в свою чергу, вказують на отруєння ціанідом.

Зараз незалежна експертиза триває. Незабаром вчені проаналізують ДНК останків Гітлера, а також співвіднесення фрагментів черепа і щелепи між собою на предмет приналежності одній і тій самій людині.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", з тих пір, як закінчилася Друга світова війна, спори про розробках німців не вщухають ні на місяць. Сотні конспірологів намагаються розгадати, що придумували нацисти для того щоб знищити ворога. Частина експертів впевнена, що в Німеччині розроблялися не тільки зброя і бойові апарати, але і справжня машина часу.