У неділю, 6 травня, в соціальних мережах з'явилися фотографії корінного населення Америки, які були зроблені ще в кінці 19 століття.

Так, унікальні портрети опублікувало на своєму сайті Американське антикварне суспільство.

Як повідомляється, ці кадри були відображені фотографом Джоном Н. Чоате. Він фотографував індіанців протягом 1879 -1902 років.

При цьому наголошується, що в загальному Чоате зробив близько 225 знімків, на яких показав традиції й культуру індіанців того часу. Крім того, фотограф і сам відчув спосіб життя корінного населення Америки, адже в той час працював в індійській школі в Пенсільванії. Уточнимо, що цей навчальний заклад було збудовано для того, щоб швидше адаптувати корінне населення до європейської культури. Засновник пояснював завдання школи такими словами "вбити індіанця, врятувати людину".

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Саме під час вчителювання у пенсильванській школі фотографу Чоате вдалося зробити більшість знімків, які тепер може споглядати весь світ.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в перуанському місті Уанчака на північному узбережжі країни вчені зробили унікальне відкриття. Так, місцеві археологи відкопали танственные поховання, вік яких оцінюється приблизно дві тисячі років. Вчені були надзвичайно здивовані, коли знайшли в давніх могилах людські скелети з додатковими руками і ногами.

Варто зазначити, що такі скелети з додатковими кінцівками були виявлені у 30 похованнях з 54 могил. Приміром, в одній могилі виявився скелет чоловіка з чотирма руками, а в іншій – останки дівчини-підлітка з трьома ногами.

Якщо вірити останнім даним фахівців, поховання належать маловідомій культурі Веру, яка існувала в 100-750 рр. н. е. в Лібертаде, долині Віру і Чікама. Як з'ясувалося, індіанці створювали великі глинобитні споруди і навіть побудували цілу фортецю, яка стала центром їх суспільства. Вони займалися сільським господарством, вирощували квасолю, кукурудзу, бавовну, перець та багато іншого, а також успішно рибалили.