Зі століття в століття передаються моторошні легенди про дивні, містичні загадки - таємничі випадки викрадення людей, раптові зникнення, потворні створіння. Більшу частину таких історій можна справедливо вважати вигадками людей з величезною фантазією. Однак, є випадки паранормальної активності, що лякають вчених і сьогодні. Наука здатна дати логічне обґрунтування майже будь-якому явищуприроди, але тут виявилася безсила.

Скляна Глессі

Одна з паранормальних легенд бере свій початок в дрімучих глибинах Південної Африки, де аборигени використовували осколки слюди,що відбивала світло, а потім і дзеркала для виклику духів.

Вперше розповідь про скляну Глессі з'явилася ще в 17-му столітті: в бристольский порт увійшов корабель, повний мерців. Тільки замкнені в трюмі чорношкірі раби залишилися в живих. Вони і розповіли переляканим солдатам про скляну Глессі, яка прийшла з Чорного континенту крізь дзеркала, щоб помститися торговцям.

Збереглися ретельно задокументовані свідчення цієї дивної події: навіть сучасні вчені не можуть пояснити, як загинула команда і чому вижили бранці.

Майякка

Дивна людиноподібна мавпа мешкає у Флориді і тероризує багатьох людей. Двоногі примати відрізняються довгим темним волоссям і дуже неприємним запахом. Вважається, що плем'я вже кілька сотень років переміщається по болотах сонячного штату, час від часу зустрічаючи людей - і нападаючи на них. Остання поява майяккі датована 2000-м роком: жінка прислала в поліцію знімок, на якому дивна істота пробирається по задньому дворі її будинку.

Обличчя з порожнечі

У 1979 році сім'я Перейра вперше зіткнулася з паранормальним явищем: похмурі обличчя виникали на підлозі і на стінах будинку, стежили за його жителями і пропадали так само раптово, як і з'являлися. Викликані в паніці патрульні теж побачили обличчя - містечко наповнили репортери з усієї країни.

Протягом наступних тридцяти років загадковий феномен повторювався із завидною завзятістю, поки мер міста просто не розпорядився обнести проклятий будинок парканом. Швидше за все, обличчя і зараз з'являються там, дивлячись в безлюдній тиші на темні коридори і порожні кімнати.

Горгулья з Бекенхема

Похмура горгулья нависає над одному з дитячих майданчиків невеликого містечка Бекенхема, Англія. Діти обходять це місце стороною, та й дорослі з ними повністю солідарні. Кілька разів перехожі викликали до статуї наряд поліції - мовляв, гаргулья тільки що рухалася і збиралася напасти. Правда правоохоронцем зовсім не до сміху, адже плівки з камери спостереження і справді показують, що кам'яна статуя щоразу ранок зустрічає на іншому місці карниза.

Кімната 428

Цей номер студентського дорміторію завжди закритий. Двері забили ще кілька десятків років тому: студенти неодноразово заявляли про дивну активність, яка лякала мешканців гуртожитку.

Декан вирішив провести в проклятій кімнаті ніч, продемонструвавши її повну безпеку. Вранці номер 428 виявився порожнім, а декана факультету юриспруденції Філліпа Річардса більше ніхто ніколи не бачив.

Нагадаємо, наймоторошніші історії зі знімального майданчика.

Як повідомляв портал "Знай.uа", розкрита таємниця зловісних старовинних знімків.

Також "Знай.uа" писав, про найжахливіші винаходи минулого.