Про Великобританію можна розповісти багато чого цікавого. Більшість фактів про цю, на перший погляд, консервативну країну, вам відомі. Зараз ми хочемо запропонувати вам ознайомитися з маловідомими і таємними фактами, які пов'язані з цією приголомшливою країною.

Звичайно ж, всі міста по-своєму унікальні і красиві. Особливо якщо говорити про культуру, що йде корінням глибоко в історію. Така, безсумнівно, історія Великобританії.

Якщо ви обожнюєте таємниці і загадки від яких голова йде обертом, радимо звернути увагу на Стоунхендж, який також розташований на території Великобританії. Це унікальне місце, про яке ходить багато легенд.

Отже, перед вами маловідомі факти про Великобританію.

Нагадаємо, що Індія завжди вабила туристів своїми незвичайними традиціями, загадкової культурою і приголомшливою природою. У цій статті ви дізнаєтеся, чим живуть індійці в ХХІ столітті, чого слід побоюватися, а на що обов'язково подивитися.

Популярні новини зараз
Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

В Індії популярні дві мови - хінді та англійська. Вони навіть стали державними у багатьох штатах і союзних територіях. Для спілкування з місцевими туристові досить буде розмовної англійської, адже нею володіють як жителі великих міст, так і зовсім маленьких.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у всі періоди історії людства священнослужителі і мислителі винищили тонни глини, кілометри паперу, щоб пояснити нерозумному люду, як, де і з ким. А в темні Середні століття лейтмотив статевих заборон був чи не головним.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що за зовсім випадкових обставин, як це буває часто, вдалося зробити унікальне відкриття. Так в Єгипетському Луксорі була виявлена нова статуя Сфінкса. Про це розповів голова управління у справах пам'яток старовини провінції Мухаммед Абдель Азіз, передає видання Youm7.