Весілля завжди було радісною і світлою подією. Проте в давнину, і часто досить грубі часи, це свято було досить суворим. Багато стародавніх і середньовічних традицій сприймаються зараз як варварські, дикі або просто смішні.

У XVII столітті для молодих закоханих існувало багато перешкод. Тим не менш, ще до шлюбу вони жили разом і навіть спали в одному ліжку, примудряючись при цьому зберегти цнотливість.

До укладення шлюбу виключалися будь-які інтимні стосунки. У середньовічній Європі, а потім в епоху Відродження, в середовищі простих людей цнотливість була особливою категорією.

Незвичайна традиція, що виникла в Ірландії та Уельсі в XVII столітті, здивує багатьох сучасних людей.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла
Показати ще

Так коли батьки дозволяли коханим спати в одному ліжку. Хлопець і дівчина повинні були довести, що обидва готові вступити в шлюб і жити разом. Було лише одне табу – інтим.Незвичайний ритуал залицяння виглядав так. Дівчина запрошувала хлопця до себе додому, часто ввечері в суботу, щоб познайомити з батьками. Потім, повністю одягнені, вони лягали в ліжко разом. Мати нареченої знерухомлювала дочку, зав'язуючи її ноги. Молодого поміщали в мішок, який зав'язувався на талії або навіть на шиї. Природно, в ту ніч батьки спали чи дрімали, навострив вуха. Незвичайна практика дозволяла молодим поспілкуватися і звикнути один до одного. Традиція "спати в мішку" поширилася по англомовним країнам, потрапила в американські колонії і Голландію.Іноді батьки також ставили між закоханими дерев'яну дошку, яка їх розділяла.Але цікавий факт, що в колоніальній Америці кожна десята дитина народжувалася через вісім місяців після вступу в шлюб. Якщо це відбувалося, звичайно, сім'я знала, хто батько дитини, і шлюб часто закріплювали негайно, щоб врятувати репутацію дочки.

Цікаво, що в метрополії, в тюдоровской Англії, дошлюбне інтимне життя було набагато меншою проблемою, для укладення союзу двох людей достатньо було рішення суду або магістрату.

У XIX столітті, "загортання в мішок" практикували через брак місць, чоловіки і батьки часто пускали мандрівників на ніч. Ті спали в одному ліжку з дружинами і дочками. Фактично, половину ліжка, відокремлену дошкою, селяни здавали в оренду.

Нагадаємо, кожен народ має свої цікаві традиції проведення шлюбної ночі. Давайте про одну з них дізнаємося більше.

Як повідомляв портал "Знай.uа", деякі традиції здаються абсолютно дикими, але для азіатів вони є невід'ємною частиною культури. Що відомо про інтимні традиції Азії.

Також "Знай.uа" писав, історію інтиму в арабо-мусульманській цивілізації.