Ніхто і ніколи не дізнається, як жилося дружинам відомих гангстерів насправді. Поки весь світ боявся одного факту їх існування, мафіозі закохувалися і були коханими. Багато що вказує на те, що в подружньому житті ці небезпечні люди були дбайливими і люблячими.

Давайте розберемося, що про це відомо.

Аль Капоне

Італієць одружився у віці 19 років на продавщиці, яка була на рік молодша за нього. В день весілля дівчина вже чекала дитину від Аль Капоне, який заразив сифілісом свою майбутню дружину, і хвороба передалася дитині в утробі.

Популярні новини зараз

Кремль зробив термінову заяву, українці ошелешені: "Готові обміняти Донбас на..."

Дача з покоївками та власна охорона: що отримає Порошенко від держави, усе це довічно

Молода матуся народжує як конвеєр, чітко за місяць: світ в шоці від феноменального явища, фото

Європа дала українцям потужного стусана, заробітчани масово покидають нагріті місця

Показати ще

Незважаючи на це, Мей Джозефіна Кафлін з трепетом ставилася до обранця і залишалася з ним до кінця. Сам мафіозі всіляко захищав сім'ю.

Карло Гамбіно

Сицілієц взяв за дружину свою двоюрідну сестру, з якою обходився дуже дбайливо. Коли Катерина невиліковно захворіла, він двічі в день відправлявся з нею на прогулянку, оскільки свіже повітря трохи полегшував її біль. Після її смерті Дон Карло постійно відвідував могилу дружини і відчував себе самотнім, незважаючи на велику сім'ю.

Лаки Лучано

Знайомство мафіозі з майбутньою коханою відбулося на італійському курорті, де та працювала танцівницею. Їх не збентежила 24-річна різниця у віці, і разом вони прожили щасливих 11 років. Ігеа була поінформована, чим займається її чоловік, оскільки їм довелося тікати від переслідування. Ідилія закінчилася трагічно, коли Ігеа померла від раку, а Лаки Лучіано після цього так і не зумів повністю відновити управління синдикатом, намагаючись заглушити біль від втрати коханками.

Джек Легс Даймонд

Аліса Даймонд виросла в побожній і скромній родині, тому відрізнялася винятковою відданістю чоловікові. Вона і не думала про розлучення, незважаючи на те, що прекрасно знала про численні зради. Дівчина засуджувала чоловіка за злочинну діяльність. Але все рівно залишалася з ним. Через два роки смерті гангстера його вдова виявилася розстріляна, коли перебувала у власному будинку на просторах Брукліна.

Джон Готті

Відомий бос "Коза Ностри" знайшов дружину в віці 21 року, а його обраниця Вікторія Ді Джорджо не стала слухати рідних з приводу небезпеки цього шлюбу.

Джон Готті був вельми жорстокий в своїх справах, але вдома був порядним чоловіком, який любив свою дружину і дітей. Коли під колесами мебляра загинув його 12-річний син, мафіозі власноруч убив винуватця аварії. Дружина не критикувала чоловіка.

Пабло Ескобар

Колумбійський наркобарон мав славу жадібного та жорстокого злочинця, що різко контрастувало з тим, як він поводився з сім'єю. Він взяв у дружини Марію Вікторію Енао Вальєхо, коли їй було всього 15. У підсумку вона народила двох дітей і з відданістю ставилася до обранця все їх спільне життя.

Нагадаємо, як виглядають найвідоміші жінки гангстерського світу.

Як повідомляв портал "Знай.uа", наступна стаття розповість, що таке мафія і звідки вона взялася.

Також "Знай.uа" писав, як Аль Капоне перевернув весь злочинний світ.