Піраміду Тутанхамона залишать у спокої, і ось чому

поділитись
Таємна кімната виявилася міфом

Єгипетські власті припинили пошуки потайної кімнати в гробниці стародавнього царя Тутанхамона і відмовилася визнати її існування. Про це повідомило видання BBC News.

Раніше чиновники заявляли з 90-відсотковою впевненістю про існування таємної кімнати. Згідно з однією з гіпотез, це могла бути гробниця цариці Нефертіті, ймовірно, матері Тутанхамона.

Нагадаємо, що пошуки почалися в 2016 році після дослідження британського археолога Ніколаса Рівза. Він вивчив знімки гробниці і він був упевнений, що виявив сліди існування проходу, захованого під штукатуркою. Він виклав подробиці у книзі "Поховання Нефертіті".

Відомо, що останки цариці Нефертіті досі не виявлено. Вона була дружиною фараона Ехнатона і, завдяки своєму скульптурного портрета, залишається найбільш пізнаваною жінкою Стародавнього Єгипту. Нефертіті, ймовірно правила країною в період між смертю свого чоловіка і повноліттям сина.

Фахівці з Туринського університету провели повторне сканування гробниці Тутанхамона і не виявили слідів, що вказують на секретні приміщення. Влада Єгипту визнала результат їх роботи і відмовилася від подальших пошуків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в недавньому інтерв'ю уфолог на ім'я Ной, який стверджує, що він є справжнім мандрівником у часі, зробив сенсаційну заяву. За його словами, інопланетяни прибудуть на Землю в 2030 році і стануть союзниками з Сполученими Штатами Америки.

Американські журналісти запитали Ноя про ймовірність співпраці Білого дому з інопланетними цивілізаціями, на що "людина з майбутнього" відповів: "Так, у 2030 році інопланетяни є союзниками практично всього світу, за винятком деяких релігій. В першу чергу, гуманоїди вийдуть на контакт саме з Сполученими Штатами Америки.

Також в інтерв'ю Ної зізнався, що в 2020 році Дональд Трам буде повторно балотуватися на пост президента США і знову переможе у виборах. При цьому конкуренткою Трампа в президентських перегонах стане молода онука Мартіна Лютера Кінга – Іоланда Рене.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
На основі новокаїну вона створила препарат "Геровітал НЗ", здатний збагатити і поліпшити організм людини
0
0
20:14 13.08.2018
День, коли звели берлінську стіну назавжди залишиться в пам'яті у німецького народу
0
0
19:42 13.08.2018
Більшість способів не п'яніти придумали професійні співробітники спецслужб
0
0
19:18 13.08.2018
На Русі хліб завжди був основою селянського господарства
0
0
18:13 13.08.2018
В середині ХХ століття почалися розкопки археологічної культури Вінча на Балканському півострові
0
0
17:08 13.08.2018