Вчені провели ряд досліджень. Вони були присвячені виявленню природи мігрені і виявили те, чого не очікували. Як виявилося, північний клімат здатний прямим чином впливати на розвиток мігрені.

Обширні дослідження виявили схильність до мігрені у жителів країн Північної Європи. Виявилося, що всьому виною певний ген. Наявність цього особливого гена дослідники спостерігали лише у жителів північних регіонів. І ось чому.

У жителів країн Північної Європи знайшли ген, який відповідає за роботу холодового рецептора. Ця особливість організму раніше допомогла європейцям не просто вижити, але й пристосуватися до холодного клімату. А ось мігрень, як виявилося, є побічним ефектом цього.

Також вчені визначили, що існує два види холодового рецептора. При цьому кожен з них поширений на своїй території. Області, на яких їх знайшли абсолютно різні.

Популярні новини зараз

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

"Старий" варіант холодового рецептора був виявлений в організмах тварин-приматів. Він зустрічається в Африці. Новий, в свою чергу, виник в результаті мутацій. Він поширений на території Європи. Другий ген був знайдений у 88% фінів і 5% нігерійців.

Дослідники вважають, що новий варіант гена зародився ще до виходу людей з африканського континенту, але при цьому він залишився лише у населення холодних районів.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" секрет стрункості японок полягає в звичайній воді. Для нормального функціонування організму протягом дня варто підтримувати водний баланс. Не тільки достатня кількість води протягом дня впливає на нього. Особливо корисний прийом води натщесерце.