Для багатьох людей досить пари таблеток аспірину, щоб позбутися від випадкової головного болю; однак, що страждають на мігрень не так легко.

Про це повідомляє Медицина і здоров'я.

Мігрень сильно відрізняється від звичайних головних болів. Мігрені викликають сильний пульсуючий біль або пульсуюче відчуття, яке вражає одну сторону голови.

Хоча точна причина мігрені невідома, дослідники дійсно розуміють фізіологічні зміни, які викликає стан. Коли мозкові нервові клітини надмірно стимулюються, вони викликають запалення і набрякання, викликаючи хімічні речовини в кровоносних судинах вашого мозку і шиї.

Нижче наводяться чотири простих способи, які можуть допомогти запобігти, а також полегшити важкий стан і повторювану частоту нападів мігрені.

Вправи

Популярні новини зараз

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Показати ще

Протягом тривалого часу лікарі рекомендують виконувати вправи для категорії осіб страждають на мігрень, а нові дані підтверджують ідею про те, що фізичне навантаження допомагає в запобіганні мігрені.

Сульфат магнію
Людське тіло не виробляє свій власний магній, а це значить, що потрібно покладатися на дієтичні і додаткові джерела, щоб отримати його. Дефіцит магнію був пов'язаний з мігренню в декількох дослідженнях; насправді, троє з чотирьох дорослих в США страждають від цього стану.

Добавки у вигляді харчового магнію допомагають м'язових тканин і нервам по всьому тілу розслаблятися; магній допомагає заспокоїти мозок, активно працює на те, щоб не допустити переобтяжене нервовий стан.

Рибофлавін (вітамін B2)
Рибофлавін, - знаходиться в деяких добавках і харчових продуктах. Він виконує захисну функцію клітин організму від пошкоджень окисного характеру, а також збільшення виробництва енергії. Широко відомо, що рибофлавін значно зменшує головні болі, мігрені при споживанні на високих рівнях близько 400 мг в день, але, схоже, це не впливає на зменшення болючого періоду або інтенсивності мігрені після його вживання.

Омега-3 жирні кислоти
Протизапальні жирні кислоти Омега-3 рясні в різних джерелах їжі, особливо насінні, горіхах і рибі. Ці речовини захищають ваші клітини мозку і зменшують запалення, тим самим зменшуючи біль, пов'язану з мігренню. Крім того, Омега-3, мабуть, корисний для зменшення тривалості і частоти нападів мігрені.

Висновок
Одне з головних переваг використання вищеописаних методів полягає в тому, що побічних ефектів практично немає. Крім того, ці природні рішення мігрені мають тенденцію пропонувати довгострокові переваги з точки зору загального стану здоров'я. Більш того, ці прості методи лікування не містять хімічних компонентів, які можуть заважати іншим методам лікування або процедур.

Чи змінився стан здоров'я людини, яка 5 років не вживає тваринних білків.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, про найкращі засоби профілактики раку.