На сьогоднішній день 85% жителів України користуються телевізором. Однак, регулярні контакти з телебаченням можуть негативно позначиться на психіці. Останні дослідження продемонстрували, що багато-хто з телеглядачів не в змозі фільтрувати негативний контент. У зв'язку з цим фахівці рекомендують скорочувати тривалість телесеансів і намагатися займати свій час іншими речами, передає Хроніка.інфо.

Експерти в області психіатрії пояснили, як уникнути негативного впливу телебачення. Провідні світові психіатри заявляють про те, що частий перегляд телевізора може вкрай негативно позначитися на психічному здоров'ї людини. Експерти рекомендують замінювати частий перегляд телебачення більш корисними для здоров'я процедурами. Повідомляється, що негативний фільтр телебачення робить досить сильний вплив на психологічну систему людини.

Необхідно вміти розмежовувати контент негативного характеру, який людина часто отримує від телебачення. Вчені заявили про те, що сприятливо на психіку людини буде впливати заміна частого перегляду телебачення на читання книг, прогулянки на вулиці, або ж ряд інших рекреаційних занять, що сприяють загальному розвантаженню мозку і відновленню організму. Відзначається, що інформаційний потік, що виходить від телебачення, найчастіше наповнений досить негативним контентом, "вживання" якого людині слід розмежовувати і дозувати для підтримки сприятливого стану психіки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про вірус, який поневолить ваш смартфон

Популярні новини зараз

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще