Жінки завжди мріяли виглядати молодо і свіжо. В усі часи, в усі віки. І в кожному сторіччі існували свої способи зберігати красу і створювати її. Способи зберегти привабливість вдосконалювали з року в рік. Але маніпуляції, на які йшли жінки в минулому, сьогодні виглядають лякаючими і абсолютно марними. Більшість сучасних дівчат здригнуться і подумають, як їм пощастило народитися в 21 столітті.

Давайте ж дізнаємося, що це за жахливі винаходу краси:

1. Пристрій для миття і масажу грудей. Виглядає неймовірно жахливо і швидше нагадує доїльний апарат.2. Заморожування веснянок діоксидом вуглецю. У тридцяті роки це був популярний метод, однак дуже небезпечний. Закривали очі та ніздрі, намагаючись запобігти негативні наслідки. Наскільки успішною була ця процедура і залишалися нею задоволені дівчата, не відомо.3. Заради красивої посмішки доводилося йти на крайні заходи.Навіть на дуже крайні.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

4. У Вікторіанську епоху так виправляли поставу.5. Спосіб виправлення некрасивого носа. Фахівці і винахідники того часу обіцяли небачені приголомшуючі результати.6. Ось як новатори того часу пропонували зробити милі ямочки на щоках, які були в моді.

7. Допомагало не намочити волосся і не зіпсувати макіяж в душі. Уявляєте, як жарко всередині цього капюшона. Швидше за все макіяж страждав.


8. Змінити форму обличчя, прибрати друге підборіддя - не найприємніше пристрій.9. Мікрометр 1932 року вимірює ті місця, де повинен бути нанесений макіяж.10. Схоже скоріше на пристрій для тортур, ніж приємна процедура в перукарні.11. Захист макіяжу від снігу, дощу.12. Маска з льоду.13. Пристрій, який допомагав набути жінкам рожевий колір обличчя. Це відбувалося за рахунок зниження атмосферного тиску, створювався ефект жвавої прогулянки в горах.14. За рахунок всмоктування шкіри намагалися домогтися її гладкості.15. Позбавлення від зайвої ваги з допомогою масажу ніг металевими роликами.16. Для того, щоб ніс не згорів.

Як повідомляв портал "Знай.uа", дуже дивні, чудернацькі і навіть моторошні ідеї, часом, приходять в голову винахідникам. І, напевно, добре, що ці винаходи, залишилися в минулому.

Що було в головах цих винахідників, які всього 50-70 років тому створювали насправді дикі, навіть моторошні винаходи, які вважалися корисними? Не відомо. На щастя, до наших днів збереглися лише забавні знімки.

Проте, деякі з загадкових винаходів можливо стали прототипами сучасних гаджетів.