Палеонтологи із США повідомили про відкриття раніше невідомого виду "броньованого" динозавра, останки якого були виявлені в 2008 році. На Youtube-каналі Музею природної історії штату Юта опубліковано відео з знахідкою.

Після проведеного дослідження, вчені прийшли до висновку, що це зовсім новий вид анкилозаврів – ящерів (Akainacephalus johnsoni – Акайноцефал джонсони), що населяли Землю приблизно 100 млн років тому. Їх тіло вкрите рогами і з шипами булавообразними хвостами, що сприяло захисту цього виду динозаврів.

Відзначається, що вік виявленого п'ятиметрового скелета становить приблизно 76 мільйонів років. Розкопані археологами череп, хребет і масивний кістковий наконечник хвоста будуть відправлені для подальшого вивчення. За фрагментами кісток учені планують відновити точний зовнішній вигляд древніх тварин.

Популярні новини зараз
Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена Невідомий "увів" 20-річну Лізу Чічуа просто перед Іраклі Макацарія: "Справжній принц" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", дослідники з Техаського університету в Остіні і Китайської академії наук з'ясували цікаву особливість у динозаврів.

Як виявилося, древні тварини не могли висовувати язик і лизати, про свій експеримент вони розповіли в статті в журналі PLOS ONE.

В культуру міцно увійшов образ хижого динозавра з розкритою зубастою пащею і язиком, що нагадує язик сучасних ящірок.

Але у підсумку така картина, як виявилося, далека від істини. Все життя людство було в омані. Аналіз будови порожнини рота безлічі видів динозаврів, зокрема, під'язикових кісток, показав: у них багато спільного з сучасними алігаторами і крокодилами.

Нагадаємо, в Аргентині знайшли скелет найбільшого динозавра. Вони - найбільші тварини, які ходили по Землі, з масою, яка дорівнює космічним човнам.

Однак, досі не зрозуміло, як ці динозаври досягли таких масивних розмірів. Нова знахідка кісток динозавра в Аргентині надала нові докази процесу зростання гігантів.

За словами палеонтологів, тварина "застосувала нову стратегію, щоб досягти великих розмірів. Зокрема, для неї були характерні сплески швидкого зростання і ефективні, схожі на пташині, легені".