Вікторіанська епоха, що тривала з 1837 по 1901 рік, увійшла в Британську історію завдяки небувалому підйому суспільного життя, культури і науки. Саме в цей період творили геніальні художники, музиканти, вчені та громадські діячі. Одним із найнеймовірніших витворів того часу став фотоапарат, пише "Интересные факты".

Почали з'являтися компанії, які займалися виготовленням фотографій для громадян Імперії. В середині 19 століття зйомка у фотографа коштувала чималих грошей. Кожна людина готувався до фотографування наперед, одягаючи свій найкращий наряд і сприймаючи це як свято. З серйозними обличчями, охайними зачісками - саме такими ми часто бачимо людей 19 століття на фотографіях.

Насправді, вся ця сірість - лише маска. Жартівників в ті часи було навіть побільше нашого. При цьому гумор вікторіанської епохи знаходив своє втілення навіть у найновіших технологіях. Так, хтось придумав накладати один на одного два шари зображень, отримуючи при цьому нову фотографію. Особливо популярними стали портрети, де люди позують без голови на плечах, а сама голова знаходиться у якомусь іншому місці. Даний вид фотографії отримав назву Headless portrait, що можна перевести як "Безголовий портрет".

Такі фото є одним з перших прикладів масового використання, свого роду, "фотошопу". Звичайно, у людей, не знайомих з новинкою, такі фотографії в ті часи могли викликати справжній шок.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", археологи з Польщі виявили у храмі цариці Хатшепсут підтвердження того, що фараони Нового Царства влаштовували морські та сухопутні походи в Центральну або навіть Південну Африку. Про це повідомляє прес-служба Польської академії наук.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає
Показати ще

"Нам вдалося знайти поки єдині малюнки птиці-секретаря, вибиті на стіні в часи фараонів. Можна сказати, що ці птахи були найрідкіснішими "скарбами", які війська "владик двох царств" привезли назад в Єгипет з легендарної країни Пунт", — розповідає Філіп Татерка (Filip Taterka), керівник експедиції в Дейр-ель-Бахрі.