З сіамськими близнюками природа зіграла злий жарт: вони приречені на все життя залишитися прив'язаними один до одного. Хоча їм, як і звичайним людям, хочеться закохуватися, працювати, вчитися і пізнавати світ. Передає Clutch.

Ще зовсім недавно, сто років тому, сіамських близнюків можна було легко побачити в цирку. Зараз же гуманне суспільство ставиться до них толерантно, надаючи всі можливості для нормального життя. Але, навіть в епоху "цирку виродків" близнюки примудрялися побудувати благополучне життя.

Роза і Жозефа Блажек

Сестри народилися на території Чехії в 1878 році зрощеними в області тазу. Батьки були в жаху від незвичайних маляток і в дитинстві хотіли вбити їх, але, на щастя, так і не зважилися. Блажеки зрозуміли, що на аномалії дітей можна непогано заробити і почали навчати їх музиці та танцям. Вони почали гастролювати по країні разом з цирком.

Популярні новини зараз

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Показати ще

У підсумку Роза закохалася в німецького офіцера, який навіть відповів їй взаємністю. Але, щоб вступити з ним у статевий зв'язок їй довелося вмовляти Жозефу, адже у них були одні статеві органи на двох.

Незабаром Роза завагітніла і народила малюка на ім'я Франц.

На жаль, сестрам так і не вдалося вийти заміж, адже за законодавством такий союз вважався б багатоженством.

Брати Чанг і Енг Банкер

Саме на честь цих братів і з'явився сам термін "сіамські близнюки", адже вони народилися у Сіамі (Таїланд) в 1811 році. Вони народилися зрощеними грудними клітками.

Брати ще до свого 21-річчя змогли нажити величезні статки, гастролюючи по США і Великобританії з цирком.

У підсумку, після ще одних тривалих гастролей, вони купили ферму в США і одружилися на сестрах-американках. На двох у братів народився 21 дитина. Вони померли у віці 63 років в колі своєї родини.

Ебігейл і Бріттані Хензель

Сестри Хензель з США – один з самих незвичайних випадків в медицині. У сестер на двох дві голови, дві руки, дві ноги і три легені. При цьому у них свої шлунки і серця, але загальні органи нижче пояса. По суті вони виглядають як одна людина з двома головами.

Сестри навчилися відмінно контролювати своє тіло, що дозволяє їм кататися на велосипеді, бігати та плавати. Вони вчилися в звичайній школі і зараз працюють педагогами, хоча і отримують одну зарплату на двох.

Завдяки мудрому виховання батьків у них багато друзів, захоплень і хобі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", історики та літературознавці змогли визначити, принаймні 3 історії, які могли б стати основою роману Володимира Набокова "Лоліта".

Вперше докази того, що Набоков запозичив історію з життя знайшов один викладач з Вісконсіна Олександр Долин. Він заявив, що саме Флоренс Саллі Хорнер є прототипом Набоковської Лоліти. Незважаючи на те, що сам Набоков стверджував, що не знав про існування прототипів своїх героїв у реальному житті, але Долин довів зворотне.