Народному депутату і лідеру «Опозиційного блоку» Юрію Бойку не слід соромитися єврейської національності своєї матері, яку він всіляко намагається приховати.Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив громадський активіст і політичний діяч Ілля Ківа.

«Дивно, звичайно, що деякі громадяни України соромляться, як ховають свої коріння. Припустимо, у Юрія Бойка мама єврейської національності, яку він чомусь приховує. Не треба боятися своєї національності!» – закликав Ківа.

Він зазначив, що подібна історія відбувається і з народним депутатом Бориславом Березою, який всіляко «йде» від історії своєї національності. При цьому в якості позитивного прикладу, коли громадянин України не соромиться своєї національності, Ківа привів лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича.

«Ось я хотів поставити в приклад вашого провідного Вадима Зіновійовича Рабиновича. Ви подивіться: він на тому, що він є єврейської національності, піднімає рейтинг своїй передачі», – заявив активіст.

На його думку, українців увагу спеціально перемикають на проблематику національності, щоб відвернути увагу від економічних проблем, які сьогодні склалися в країні.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

«Насправді ми дуже толерантні люди. Ми вживаємося і уживалися все життя з усіма національностями: з циганами, євреями, болгарами і так далі. І нічого не треба боятися, не треба соромитися своєї національності. Це ж взагалі-то твоя ідентичність. Так, ми українці. Але ми настільки багатогранні!» – підкреслив політик.

Він вважає, що громадяни України повинні навчитися поважати один одного незалежно від національності.

«Повірте мені: ми повинні навчитися розуміти один одного – це ж і є взаємна повага. Але! Ось в цьому всьому взаємній повазі повинна бути одна дуже важлива точка: всі ми повинні шанувати і поважати закон. І неважливо, що ти єврей, циган ти, президент, депутат, двірник – буква закону одна для всіх. І ось тільки неминучість покарання дасть можливість стабілізувати ситуацію в країні», – констатував Ілля Ківа.