У Києві кілька днів тому група нелюдів жорстоко вбили старшого сина колишнього народного депутата Олександра Ржавського Дмитра.

Варварське вбивство у Києві

Ця звістка приголомшила всіх, головним чином те, яким варварським способом діяли зловмисники.

"Наш старший син загинув. Його вбили страшним варварським способом. Він вмирав вдень ​​в калюжі крові на бетонній підлозі свого виробничого складу наодинці зі своїм убивцею. Він сам його привіз туди, як він думав, для розмови, сподіваючись, що своя територія буде певною гарантією, що висловлені погрози тільки слова", - пояснив Ржавський.

Після численних погроз на його адресу, списане на "суїцид" вбивство, батько не зміг впоратися із відчаєм і вперше, відкрито звернувся до президента України Петра Порошенка на своїй сторінці у Facebook.

У Вас теж є діти: екс-депутат звернувся до Порошенка

"У мене вбили сина, залишивши сиротами шістьох його дітей! Вбивство було схоже на бузувірську тортури. Йому різали руки і артерії на шиї. Поліція не діє, а перші дні є найважливішими. Поліція не проводить ніяких експертиз і навіть до сих пір (!) Не включила телефон мого сина, в якому відображені останні години його життя. Поліція не знімає інформацію з камер відеоспостереження, розташованих по шляху його проходження, а адже інформація зберігається всього кілька днів, і багато вже втрачено", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Тоня Матвієнко похизувалася подарунком від подружок: Мірзоян так не зміг

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Екс-депутат Олександр Ржавський

Як виявилося, його родину взагалі практично не допитували слідчі, хоча за всіма можливими законами – повинні були першими давати свідчення саме люди із близького оточення. І навіть коли Ржавського-старшого та його дружину викликали, слова нічого не змінили. Більш того, експерти, які проводили медичну експертизу тіла, не врахували дуже важливого факту: син страждав на складну хворобу, та й саме дослідження має ознаки фальсифікації.

Дмитро Ржавський, син Олександра Ржавського

"Потрібна термінова повторна колегіальна медична експертиза! З кожною хвилиною організм сина руйнується. І якщо сьогодні не провести незалежне дослідження, буде вже пізно. Моя сім'я перебуває у смертельній небезпеці, а вбивця перебуває на волі і заохочується бездіяльністю державних органів безпеки населення. Найнижчий рівень компетентності цих працівників правоохоронної системи становить загрозу національній безпеці України як держави. Петро Олексійович, ми з Вами були колегами по Парламенту і разом пишалися, що у нас багатодітні сім'ї. У вас теж є діти, і Ви знаєте, що сенс нашого життя закладений в них. Прошу допомогти мені і моїй родині встановити істину! Ви Президент України, і я розраховую на силу держави і його захист", - підсумував Ржавський.

До слова, про відповідь з боку АП чи самого глави держави поки не відомо. Та й слідство досі на тій стадії, що й було: повної неясності.

Дивіться: У Києві невідомі вбили сина екс-депутата Ржавського

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишній народний депутат Укаїни Олександр Ржавський повідомив про звіряче вбивство його старшого сина Дмитра.