Для створення позитивного іміджу країни, під час проведення чемпіонату світу з футболу, Російська Федерація може погодитися на новий етап обміну військовополоненими.

Про це в інтерв'ю одному з українських телеканалів заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Жест можливий, але жест не доброї волі, а для поліпшення іміджу Росії під час чемпіонату. Ми повинні використати чемпіонат, але і далі повинні працювати. Ми прекрасно розуміємо, що в найближчі дні і тижні все одно всіх Росія не випустить. І далі використовувати їх як засіб тиску", — заявив Павло Клімкін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ України висловлює стурбованість переміщенням російських військ в окупованому Придністров'ї (Молдова). Зокрема, МЗС висловив стурбованість діями Російської Федерації, які пов'язані з порушенням режиму зони безпеки придністровського конфлікту - несанкціонованим переміщенням 14 червня 2018 військової техніки та озброєння Оперативної групи російських військ у Придністров'ї.

"Невиконання російською стороною взятих на себе зобов'язань підриває довіру між учасниками переговорного процесу і створює атмосферу напруженості в регіональному вимірі", - йдеться в повідомленні.

Україна послідовно підтримує позицію уряду Молдови про необхідність повного і безумовного виведення російських військ з території країни, у відповідності з рішеннями Стамбульського саміту ОБСЄ 1999 року.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у МЗС України заявили, що не будуть реагувати на заяви ЗМІ про те, що президент США Дональд Трамп назвав окупований Крим російським. Про це заявила журналістам прес-секретар МЗС Мар'яна Беца.

"Ми не будемо реагувати. По-перше, ми ніколи не реагуємо на плітки. Мені відомо, що Білий дім не відреагував, сказавши, що ця інформація відсутня у них", - заявила Беца.

За інформацією видання BuzzFeed, під час зустрічі лідерів "Великої сімки" в Канаді президент США Дональд Трамп заявив, що окупований Крим є російським. Відзначається, що він висловив таку думку під час закритої вечері з лідерами G7. Трамп нібито мотивував це тим, що більшість населення Криму говорить російською мовою.