Нещодавно стало відомо, що ТОВ «Нафтогазенергія», яке входить у ДТЕК та належить Рінату Ахметову (згідно порталу Youcontrol) перемогло в конкурсному відборі управителів арештованих активів ТОВ «Сервіс Ойл», що є дочкою «Бєлорусьнєфті».

Про це у відповідь на запит ExPro повідомили в Агентстві з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Як повідомляється, бажання взяти участь у конкурсному відборі виявили лише дві компанії: ТОВ «Нафтогазенергія» та ТОВ «Спецмехсервіс». Невідомо чому, але державні видобувні компанії вирішили не брати участь у конкурсі. Після розгляду поданих документів 22 грудня 2022р «Нафтогазенергію» було обрано переможцем.

У список активів білоруської компанії входить 4 бурові установки з усіма комплектуючими та агрегатами (дві Drillmec 1500 HP, TD200 та BENTEC ESTA III – 450 T-ST-AC), колтюбінгові установки Фідмаш, транспортні засоби, труби, документацію, прибори та інше загальною оціночною вартістю 901,3 млн грн.

Поки що здійснюються заходи щодо оцінки активів та забезпечення рецензування звіту про оцінку майна відповідно до тристороннього договору, укладеного 22 лютого 2023р. Після завершення оцінки АРМА може укласти договір з переможцем конкурсу управителя - «Нафтогазенергією».

Популярні новини зараз
Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів" Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

У той же час дивує, що у часи війни важливе майно віддають компанії відомого олігарха Рината Ахметова замість того, щоб надати у розпорядження держави та поповнювати бюджет.