Псевдоблогер Андрій Алістратов, який уже мав кримінальне минуле, не бачив моральних перешкод у використанні шантажу як заробітку. Але де ж знайти компромат?

Алістратов вирішив проблему, просто працюючи за схемою тотальної фантастики. Справжнє розслідування не потрібно; все, що вимагалося, це знайти когось, хто заплатить, аби їх дали спокій. Таких людей у ​​Казахстані повно, адже честь у суспільстві високо цінується. Однак приблизно така ж ситуація спостерігається в РФ, Україні, країнах Балтії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Загалом, Алістратову вдалося підсадити на свою схему шантажу сфабрикованими історіями та хворими домислами приблизно двісті людей. До них належать такі мільярдери, як А. Хотін, В. Кім, О. Бахматюк, брати Бурлакови, А. Клебанов, В. Бєляєв, а також чиновники, медійні особи, аграрії, власники сервісів, що займаються швидкими платежами, криптовалютних бірж, банкіри, блогери та незліченну кількість фінансистів. Нещодавно громадянин Казахстану Тимур Турлов подав скаргу на Алістратова в прокуратуру, оскільки він шантажував його протягом більше 3 років. Якщо скромно підраховувати, то можна дізнатися, що Алістратов зумів заробити за допомогою шантажу не один і два мільйони доларів. Ця інформація відома виключно з підтверджених показань потерпілих, тому цифра може бути в рази більшою.

Рецепт містера Алістарова: просто та вигідно

Метод медіа-шантажу Андрія Алістарова є не лише аморальним, а й оригінальним. Він використовує незначні чутки та дані, додає свою фантазію та "справу готову". Якщо розглядати діяльність Алістарова зовні, то нічого не вдасться побачити. Бо пілотні серії готуються виключно для однієї людини... тієї, хто є об'єктом здирництва. Натомість він змушує свою жертву - єдиного глядача - платити за "непублікацію". І що найцікавіше, ця схема працює регулярно та безкарно. У Казахстані ще не опрацьовано практики кримінального переслідування за шантаж.

Популярні новини зараз
Слідом за "Київстар", вже Vodafone піднімає тарифи: у скільки обійдуться розмови та інтернет Важливі зміни у субсидіях на 2025 рік Гороскоп на 13 грудня: як провести останню "нещасливу" п'ятницю року Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ
Показати ще

Андрій Алістаров: становлення медіа шантажиста

Деякі можуть вважати, що шахраї не надто розумні, та їх схеми ("проекти") приречені на провал. Але Андрій Алістаров – хитрий шахрай, який успішно став медіа-шантажистом. Він використовує всі можливі методи від шантажу до звичайного шахрайства, щоб досягти своєї мети. Він не має нічого спільного з журналістикою і займається лише незаконними та аморальними справами.

Він почав свій "кар'єрний шлях" як ліфтер, але ніколи не підозрював, що стане одним із найуспішніших шахраїв - на арені обману, скнарості та обману. Як же так сталося?

Після ув'язнення, пов'язаного з поширенням та зберіганням наркотичних речовин, які йому нібито підкинув друг, Алістаров вирішує зайнятися прогнозами. Він починає заробляти на новачках, які не знають про його недавнє минуле і, відповідно, не підозрюють у його аферистичних задумах.

Початок був добрим, але за своєю природою Алістаров не міг утриматися від спокуси почати обманювати і розводити людей на великі гроші. Він успішно використав своє становище, щоб наживатися на чесних людях, які сподівалися на порядність Алістарова. Як саме він це робив – ми розберемося далі.

Як відрізнити VIP від ​​VIP: як продати повітря?

Андрій Алістаров, як відомо, має достатньо прибутку. Наприклад, на місяць у нього виходить близько 1,5 мільйонів, використовуючи різні методи шахрайства.

Один з його методів – продаж VIP-прогнозів у своєму Telegram-каналі. Алістаров стверджує, що VIP-прогнози точніші та надійніші, ніж звичайні. Однак, як з'ясувалося, VIP-прогнози - це ті самі звичайні передбачення, але з гарною обгорткою та написом "VIP". І, незважаючи на обіцянки точності, користувачі втрачають свої гроші, оскільки прогнози не спрацьовують. Таким чином, дар передбачення Алістарова - це лише порожні обіцянки, і шахрайство триває. Наївні користувачі втрачають свої гроші, вважаючи, що за допомогою Алістарова можуть легко розбагатіти, а шахрай, у свою чергу, тільки і встигає записувати прибуток.

Ставлення до своєї аудиторії та «заробіток попри все»

Уявіть собі ситуацію: ви новачок у світі ставок та шукаєте легких способів заробітку. Ви звертаєтесь до відомого блогера з каналу "Залізна ставка" - Андрія Алістарова, людині, яка зуміла отримати довіру кожного. Він рекомендує вам платформу, яка здається вигідною і шанс виграшу не маленький, але ви програєте усі свої гроші знову та знову. Чому? Тому що Алістаров не зацікавлений у перемозі. Насправді він отримує відсотки з кожного вашого програшу. Ви платите йому за його поради, він підказує вам програшну контору і ви навіть додатково віддаєте йому гроші за "стовідсотковий прогноз". А після програшу Андрій отримує 50% від вашої ставки. Таким чином, він заробляє навіть більше на програшах своїх "улюблених" та "дорогих" передплатників.

Але це ще не все. Алістаров примудряється обманювати своїх довірливих і безневинних передплатників, запихаючи всі свої непотребства в яскраву і привабливу обгортку, якою виступають викривальні огляди різних капперів і піраміди. Він говорить серйозно про якесь аферистське підприємство, при цьому рекламуючи шахрайські організації, що нічим не відрізняються! При цьому він робить це так грамотно і тонко, що наївні глядачі "їдять" це навіть не помічаючи, що різниця між конторами повністю відсутня. Він має всі якості першокласної шосейної повії. За яскравою обкладинкою з викриттями стоїть думка, яку також легко купити та використовувати, а потім викинути десь на узбіччі.

Інцидент із Павлом Мозговим

Андрій Алістаров - людина, відома не лише підробленими прогнозами та негативною "рекламою" конкурентів, а й продюсуванням соціальних мереж та Youtube-каналів. Однак після співпраці з блогером Павлом Мозговим, який звернувся до Алістарова за допомогою в просуванні свого каналу, незабаром з'ясувалося, що послуги продюсера далеко не такі ефективні, як заявлено. За величезну суму - один мільйон рублів, обіцяні двадцять тисяч передплатників і мільйони заробітку, насправді виявилися лише тринадцять із половиною тисяч передплатників, більша частина яких була зароблена самим блогером. При цьому канал рекламувався у партнерів Алістарова, які переважно були такими ж шахраями, як і він.

Виявившись ошуканим, Мозговий звернувся до Алістарова за поясненнями, проте у відповідь почув образливі слова та принизливу оцінку свого контенту.

"Що вдієш, якщо контент гівно? Я нічого не можу зробити", - заявив Андрій Алістаров.

Окремо варто згадати, що Алістаров також використовував панібратські відносини з Мозговим для отримання грошей у борг, які він регулярно брав, але не виплачував вчасно. Коли після двох років співпраці (у договорі було прописано півроку) Алістаров так і не привів на канал і половину обіцяної аудиторії, він обірвав співпрацю і почав говорити неприємні речі про блогера.

У нього навіть трапилася істерика після того, як Мозговий попередив решту, що Алістаров - аферист і обманщик. Через це ми й побачили звернення з дорогої машини, в якій горе-прогнозист уразливо заявляє, що не очікував такого повороту подій від свого приятеля.

Хто ж такий Андрій Алістаров?

У результаті проведеного аналізу можна дійти невтішного висновку, що Андрій Алістаров є висококваліфікованим шахраєм, який використовує свій розум і хитрість щоб одержати величезних грошових сум з допомогою обману і брехні. Більшість відгуків про проект "Залізна ставка", а також ставлення Алістарова до своїх "друзів" та його бажання заробити будь-яким способом, свідчать про його негідні дії. Алістаров - це брехлива та шахрайська особистість, яку, на жаль, деякі верстви суспільства схвалюють та підтримують, даючи їй можливість продовжувати свою діяльність.