Схоже, що Офіс Президента готує кадрові зміни до силової правоохоронної вертикалі. Реалізація "перестановок" може тривати до двох місяців.

Вже чути було по заміні Смирнова на Мудру. А саме 29 березня 2024 року Зеленський звільнив заступників керівника ОП Смирнова та Дніпрова. На посаді заступників він призначив Ірину Мудру та Олену Ковальську.

Про це пишуть автори Telegram-каналу "Sherlock".

Публікація "Шерлока", скріншот: Telegram
Публікація "Шерлока", скріншот: Telegram

Публікація "Шерлока", скріншот: Telegram
Публікація "Шерлока", скріншот: Telegram

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще

Публікація "Шерлока", скріншот: Telegram
Публікація "Шерлока", скріншот: Telegram

"Це вертикаль судової системи. Були факти телефонних дзвінків суддям та директивно визначення потрібних рішень у тих чи інших справах. Тобто фактично в ручному режимі регулюються важливі для ОП суди. Вже були прецеденти. Суханов у ГБР вже є і він влаштовує. Він під повним впливом Татарова. І це сумно.”, – зазначають автори.

Далі слова з публікації Telegram-каналу "Sherlock"

В планах:

Заміна Костіна (ГПУ) на Кіпера. Дружина Олега Кіпера є громадянкою Росії, яка регулярно каталася в гості. Це взагалі одіозний діяч, який у розпал війни спокійно відпочивав собі за кордоном.

Олег Кіпер. Фото: Youtube
Олег Кіпер. Фото: Youtube

Хто ж такий сам Кіпер?

Один із ключових високопосадовців Генпрокуратури часів Януковича – Пшонки, коли він був заступником начальника Головного слідчого управління ГПУ. Кіпера було звільнено з ГПУ в порядку люстрації, але у 2019 році відновився через сумнозвісний Окружний адмінсуд Києва. А до призначення прокурором Києва Кіпер був позаштатним помічником Єрмака, що, очевидно, і було причиною цього призначення.

За два з половиною роки управління столичною прокуратурою "досвідчений прокурор" Кіпер не показав жодних успіхів у боротьбі з масштабною корупцією. Ну і 30 травня 2023 року він став головою Одеської ОДА. Це дружба віце-президента Єрмака. І цим все сказано.

Олександр Поклад працював помічником на громадських засадах народного депутата від Партії регіонів та Опозиційного блоку Івана Мирного, начальником охорони олігарха Дмитра Фірташа. До цього Поклад працював також помічником нардепа Равіля Сафіулліна з Партії регіонів.

2021 року Зеленський призначив його начальником Департаменту контррозвідки СБУ, який до цього був начальником П'ятого управління Департаменту контррозвідки СБУ. Коли саме він потрапив у контррозвідку – невідомо. У відкритих джерелах достатньо інформації за попередні роки (починаючи з далекого 2008 року) про зв'язки Покладу з криміналітетом у 90-ті та про фабрикацію справ уже на службі в СБУ.

Як бачите, "персонажі" обрані "дуже вдало". Таким чином ОП отримає 100% контроль над силовою правоохоронною вертикаллю. Терміни призначення – 1.5-2 місяці. І за 2 місяці ми отримаємо нового диктатора.

Нагадаємо, журналісти викрили антикорупціонера Шабуніна на юридичних маніпуляціях.

Раніше повідомлялося, читали вірші, але не знали головного: таємні фото Лесі Українки, які вас здивують.

Також, Джемільов звернувся до кримських татар із терміновим закликом: триматися подалі.