З'явилися деталі працевлаштування колишніх детективів НАБУ, котрі роками розслідували корупцію в "Укрзалізниці". Як би це не звучало дивно, після звільнення з НАБУ вони влаштувалися на роботу до "Укрзалізниці". Один із трійки став власником акцій компаній, за якими бюро вело перевірку.

Про це стало відомо завдяки інформації від юриста Богдана Устименка.

Укрзалізниця
Укрзалізниця

Цих героїв на варті корупції звуть Тарас Лікунов, Богдан Бровко та Олександр Риковцев. Працювала трійця в НАБУ з 2015 року, де дослужилися до керівника відділу детективів, його заступника та старшого детектива.

Устименко зазначає, що з бюро вони звільнилися один за одним протягом дев'яти місяців і вже невдовзі влаштувалися працювати в УЗ. Причому з різницею у кілька днів, хоча згідно із законом термін становить не менше року.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Детективи НАБУ. Фото: Youtube
Детективи НАБУ. Фото: Youtube

При цьому, стверджує юрист, Лікунов особисто сприяв, щоб екс-заступнику голови УЗ безпеки Олександру Шевченку колеги-детективи вручили підозру. Після цього Шевченка звільнили, а Лікунов обійняв його посаду.

Крім того, у декларації у Риковцева раптово з'явилася криптовалюта на суму близько $870 тис., а також нерухомість. Водночас його тестя призначили на керівну посаду в одеській філії "Укрзалізниці".

Лікунов же отримав у власність акції найбільших компаній, таких як Ferrexpo та "Миронівський хлібопродукт" (МХП), щодо яких НАБУ також розслідувало кримінальні справи.

Нагадаємо, Сакварелідзе про злив даних із НАБУ: "Процесуально не бачу обґрунтованих претензій до Углави".

Раніше повідомлялося, звідки ці помешкання? НАБУ та САП, перед призначенням Чернишова до Кабміну, провели гучні обшуки.

Також, "Кілерська інфокампанія": військовий оцінив ситуацію із усуненням заступника директора НАБУ Гізо Углави.