"ПриватБанк" продовжує дивувати масштабами: 2024 року його витрати на IT-відділ можуть досягти $72 мільйонів. Це логічно, адже там працює понад 2000 айтішників – найбільший ІТ-відділ серед усіх українських банків.

Згідно з даними Forbes Ukraine, у 2024 році банк збільшив найм ІТ-фахівців на 225%. Тепер він займає четвертий рядок за кількістю працевлаштувань на платформі Djinni, обігнавши великі IT-компанії на кшталт Netpeak Group та Ajax Systems.

Щоб ви розуміли, за кількістю співробітників "ПриватБанк" може змагатися з такими гігантами, як DataArt та Intellias.

ПриватБанк, фото - Економічна правда
ПриватБанк, фото - Економічна правда

ІТ-команда активно розвиває цифрові продукти. Наприклад, у 2024-му з'явилися такі проекти, як "Конверти" для донатів та накопичень, ІІ-програма знижок та кешбеку "Привіт", а також участь в ініціативі "Національний кешбек". Начебто б все круто, але клієнти все одно скаржаться: то банкомати "жують" карти, то взагалі відмовляються видавати гроші.

Популярні новини зараз
Українська військова дала пораду чоловікам, які бояться мобілізації: "Варіантів не буде..." Змусять повернути не одну пенсію: літнім українцям зробили важливе попередження Абоненти залишаються без грошей та зв'язку: "Київстар" зачищає рахунки під нуль Нові правила розшуку ухилянтів: кого знайдуть за лічені дні
Показати ще

Щодо кешбеку... Програма принесла цілих +0,001% ВВП, про що повідомив депутат Железняк:

"Дуже "потужний" результат – зворотньо пропорційний тому пафосу, з яким цей ідіотизм запускали".

Кешбек в Україні
Кешбек в Україні

На грудень 2024 року "Приватбанк" має понад 370 відкритих вакансій, 14% з яких у ІТ. Особливо потрібні фахівці за даними, проектні менеджери та архітектори.

"ПриватБанк" продовжує будувати свої "цифрові замки", але іноді забуває про те, що замки гарні лише тоді, коли у них комфортно всім.

А ми нагадуємо, українці не можуть забрати карти, які "з'їв" банкомат: як повернути доступ до грошей

Також стало відомо, навіщо банки стали такими суворими: як уникнути блокування рахунку

Крім того, Знай.ua повідомляв, прийшли гроші на картку - не радійте: коли "випадковий" переказ може коштувати вам заощаджень