З'явилася інформація, що в Офісі генерального прокурора не змогли підтвердити чи спростувати неправомірність отримання інвалідності жодного прокурора Хмельницької області.

У ході службового розслідування перевіряли обставини набуття статусу особи з інвалідністю 67 працівників, які працювали в органах прокуратури Хмельницької області.

Про це стало відомо завдяки інформації від Центру протидії корупції, який отримав відповідь на запит від Офісу генпрокурора.

Прокурори / фото: Офіс Генпрокурора
Прокурори / фото: Офіс Генпрокурора

"З огляду на обмеженість засобів службового розслідування об'єктивно підтвердити або спростувати опубліковану в медіа інформацію про використання прокурорами органів прокуратури своїх службових повноважень або службового статусу та пов'язаних із цим можливостей з метою отримання інвалідності неможливо без проведення процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень у кримінальному провадженні", - йдеться у відповіді на запит.

Популярні новини зараз
Поліція полює на власників авто з США: що їм загрожує Не виплати, а знущання: пенсіонерам дадуть по 150 гривень Як супермаркети дурять покупців: про що мають знати українці Нові правила розшуку ухилянтів: кого знайдуть за лічені дні
Показати ще

Напередодні в Офісі генерального прокурора повідомили про завершення службового розслідування щодо можливих зловживань щодо отримання груп інвалідності прокурорами.

Генпрокуратура, фото: gp.gov.ua
Генпрокуратура, фото: gp.gov.ua

"Під час його проведення з органів прокуратури звільнено 5 прокурорів, ще 7 - звільнено з адміністративних посад. Подальша перевірка виявлених фактів здійснюється за допомогою слідчих та процесуальних дій у рамках кримінального процесу", - написали в Офісі генпрокурора.

В Офісі генерального прокурора зазначили, що висновки службового розслідування передали до ДБР.

Нагадаємо, до 100 тисяч на місяць: як прокурори України виходять на пенсію у 30 років і отримують елітні виплати.

Раніше повідомлялося, простріляна легеня, травми голови та рук: військовий розкрив, скільки вимагають за продовження інвалідності.

Також, все через телефон: як голова МСЕК Крупа купувала будинки та оформляла відстрочки за допомогою ГБР та прокурорів.