Тоді він блискавично піднявся кар'єрними сходами від заступника голови Донецького обласного госпсуду до заступника голови Вищого господарського суду України. Ємельянов здійснював правосуддя до 2017 року, але продовжував отримувати зарплату до 2021-го – поки що його не звільнили з посади за «вплив на суддів». Після цього колишній суддя зайнявся адвокатською діяльністю, але продовжив курирувати свою корупційну суддівську схему через друзів, які входили до його мафіозного клану та допомагали обкрадати Україну і в тому числі діяли на користь країни-агресора РФ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це пише портал Акценти.
Анатолій Івченко: як учасник схеми Ємельянова допомагав міноборони РФ красти гроші в України
Нещодавно ГБР повідомили про підозру чинного судді Господарського суду Києва за "рішення на користь міністерства оборони РФ", за рішенням якого з України стягнули гроші, які потім витратили на війну. Незабаром стало відомо, що цей суддя – Анатолій Івченко.
ГБР з'ясували, що у 2011 році до керівництва України звернувся міністр оборони РФ із листом про сприяння у погашенні заборгованості одного із суб'єктів господарювання на суму 405,5 млн. доларів США за поставлений газ у 1996-1997 роках.
Згодом у серпні 2012 року до Господарського суду Києва МО РФ подало позов до Кабінету міністрів України про стягнення понад 3 мільярдів гривень із держбюджету, не додавши доказів того, чому Україна має сплачувати цей борг.
За словами ГБР, цей суддя "переклав на відповідача обов'язок збору та надання доказів у справі".
«Незважаючи на закінчення строків позовної давності та відсутність гарантій держави щодо боргів підприємства, а також за відсутності доказів самого факту існування у 2012 році боргу підприємства за контрактами 1996-1997 років, суддя задовольнив позов міністерства оборони РФ та ухвалив стягнути з будь-якого рахунку Державного бюджету на користь РФ понад 3,1 млрд. грн", - повідомили у ГБР.
Зазначається, що іншим суддею у 2014 році скасовано це рішення, проте гроші не повернуто. Слідство довело, що ці гроші витрачені на фінансування війни.
Якщо трохи заглибиться у справу, то виявляється, що суддя Івченко не просто очолив розгляд цієї справи. Як повідомляли журналісти Bihus.Info у сюжеті "Штаб-квартира судді Артура", позов почав розглядати у 2011 році Господарський суд м. Київ. Київ. Саме в цей час головою Господарського суду Києва був Артур Ємельянов.
За інформацією журналістів Bihus.Info, суддя Анатолій Івченко, щоб бути включений до списку суддів для участі в автоматизованому розподілі, приїхав до суду на останній день своєї відпустки. За матеріалами слідства при виборі судді на справу було допущено втручання в Автоматизовану систему справ.
Якщо врахувати, що підозру за втручання отримав тодішній голова суду Артур Ємельянов, то виходить, що саме Ємельянов разом з Івченком діяли на користь РФ і в результаті зобов'язали Україну виплатити Росії 3 мільярди гривень, які зараз були використані міністерством оборони РФ для фінансування вбивств українців та знищення нашої країни.
Як Ємельянов «годував» родину Януковича та російські спецслужби
Робота на благо країни-агресора РФ для Артура Ємельянова справа всього життя. Він сам родом із Донецька і в столицю переїхав у президентство Віктора Януковича. підприємств, виконуючи замовлення клану Януковича.
Адвокат Віталій Титич докладно описав схему їхніх дій: зацікавлені особи зверталися до Ємельянова та Татькова з метою «віджиму» підприємства. Для цього до суду першої інстанції подавали позов, де заздалегідь виносилося потрібне рішення. Потім це рішення супроводжувалося в апеляції та касації.
За словами Титича, справи розподілялися на лояльних суддів, які ухвалювали заздалегідь підготовлені рішення.
"Слідство встановило тисячі втручань в автоматичну систему розподілу справ з метою винесення неправосудних рішень", - згадує Титич, який ініціював розслідування допущених Татьковим та його заступником Артуром Ємельяновим порушень. - Це був не суд, а приватне підприємство із заробляння величезних грошей писали українські .
Генеральна прокуратура України інкримінує Ємельянову близько 7 тисяч втручань у автоматизовану систему розподілу справ. Це лише верхівка айсберга діяльності суддівського ОЗУ, створеного Омеляновим. Ця група організувала масштабні рейдерські захоплення, завдаючи серйозної шкоди українській економіці.
За даними ЗМІ, до їхніх рейдерських схем потрапили такі підприємства, як Костянтинівський завод «Кристал», Макіївський універмаг, Донецький ЦУМ, готель «Шахтар», мережа супермаркетів «Обжора», ТРЦ «Декор Донбас», одеський «Стальканат», ринок «7 кілометр» та багато інших.
Одним із найгучніших прикладів їхньої діяльності вважається схема з «Промінвестбанком», українською дочірньою структурою російського «Зовнішекономбанку». Вони допомагали російським банкірам вирішувати питання в судах в обмін на вигідні умови для своєї команди.
ЗМІ стверджують , що у Ємельянова є тісні зв'язки з російськими спецслужбами. тримати «на гачку» буквально всю правоохоронну та судову систему України. До речі, журналісти дізналися, що його шеф - Віктор Татьков володар російського паспорта. Можливо, і в Ємельянова є аналогічний документ.
Як Артур Ємельянов допомагав ФСБ та фінансував терористів «ДНР»
У 2014 році Артур Ємельянов продовжував підтримувати зв'язки з Донецьком та фінансував терористичні організації на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Про це повідомила Служба безпеки України на своєму офіційному сайті.
Перебуваючи на посаді судді, Ємельянов, ймовірно, за хабарі забезпечував ухвалення судових рішень на користь замовників. Як стверджують у СБУ, для легалізації отриманих злочинним шляхом коштів він через довірених осіб купував комерційну нерухомість та бізнес-об'єкти на окупованих територіях.
Служба безпеки задокументувала, що підконтрольні судді компанії систематично сплачували податки бойовикам. Більше того, одне з приміщень, що належить Ємельянову у Донецьку, використовувалося як підрозділ псевдоцентробанку так званої ДНР.
Під час обшуків правоохоронці вилучили документи та цифрові носії, які можуть свідчити про вчинення комерційних угод на території ОРДЛО та фінансування терористичних організацій. з громадянами РФ за умов воєнного стану. Перебуваючи під постійним контролем українських правоохоронців, суддя клану Януковича почав діяти через перевірених друзів.
Чи не свята трійця або від куди у судді Дениса Мандічева доларів на швейцарських рахунках
У той час як переїзд у далекому 2011 році Артура Ємельянова з Донецька в столицю України став помітною подією про яку писали багато ЗМІ, то переведення судді Донецького окружного адмінсуду Дениса Мандичева на посади суддів Господарського суду м. Києва пройшло непомітно. кар'єра мабуть одного з найбагатших суддів в історії України.
На відміну від свого земляка Артура Ємельянова, Денис Мандічов людина вкрай обережна. Чесно».
Після цього Мандічев став ще акуратнішим та фінансово грамотнішим. Але у 2021 році зробив фатальну помилку. Тоді розглядаючи справи в яких однією зі сторін справ були ветерани АТО, Денис Мандічев прийняв низку сумнівних та неоднозначних рішень у суді, що власне й спричинило серйозне вивчення його професійної діяльності.
Наприкінці травня 2021 року на низці новинних ресурсів було опубліковано дані, які вказують на наявність у судді Мандичева великих фінансових коштів, які знаходяться на рахунках швейцарського банку UBS. Новина про це, а також інформацію про передачу справи для розслідування в НАБУ було опубліковано на сайтах безлічі інформаційних українських ресурсів. Зокрема новину було опубліковано на сайті дніпровського видання «Business news» та на сайті харківського видання новин «Ukrmedia».
Загалом за даними джерела ЗМІ український суддя Мандічов на своєму рахунку в швейцарському банку UBS має у своєму розпорядженні суму 659069,55 швейцарських франків.
Цей документ спонукав журналістів на подальші пошуки. І в результаті у ЗМІ з'явилося фото, нібито кіпрського паспорта Мандичева.
Звідки ж у Мандичева такі суми на банківських рахунках? Відповідь знайшли українські журналісти, зв'язавши ланки одного донецького ланцюжка: Віктор Татьков, Артур Ємельянов, Денис Мандічев.
Віктор Татьков, колишній голова Вищого господарського суду України, з 2014 року знаходиться за межами України. Його "протеже" суддя Денис Мандічев, за повідомленнями ЗМІ, просуває інтереси групи Коломойського у цьому конфлікті. Іншими словами, для захисту державності нам потрібне ще не одне фундаментальне чищення в судовій системі країни», - написав сайт regionews, розслідуючи гучну справу про схеми, за допомогою яких колишній менеджмент "ПриватБанку" намагається повернути собі націоналізовані активи цієї фінустанови.
Таким чином, судова мафія Артура Ємельянова, до якої входять діючі судді, продовжує обкрадати Україну та українців часто діючи не лише заради особистої наживи, але й на користь країни-агресора РФ.