Міністерство інформаційної політики пропонує заблокувати низку сайтів за розпалювання міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі.

Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті Міністерства.

Проект напрацьовано робочою групою при МІП під керівництвом заступника Міністра Дмитра Золотухіна, та розглянуто Експертною радою при відомстві, передано до СБУ.

У перелік сайтів, які мають бути заблоковані, потрапили: rusvesna.su, rusnext.ru, news-front.info, nahnews.org, antifashist.com, antimaydan.info, lug-info.com, novorossia.today, comitet.su, novoross.info, freedom.kiev.ua, odnarodyna.org, ruspravda.info, on-line.lg.ua, c-pravda.ru, 1tvcrimea.ru.

Як повідомляв "Знай.ua", черговим доказом того, що санкції таки діють, стало закриття київського офісу забороненої в Україні російської соцмережі "ВКонтакті".

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше
Показати ще