На грані: стало відомо, чому Трамп не піде Путіну на поступки

поділитись
Трамп зараз не надто схильний йти на поступки Володимиру Путіну.

Лідер США Дональд Трамп навряд чи піде на поступки президентові РФ Володимиру Путіну, так як сам знаходиться у нестабільній ситуації. Це озвучив російський політолог Дмитро Орєшкін в коментарі "Апострофу".

"Трамп готовий до діалогу, але він висить на великому і досить неприємному гачку, який називається "підозри в передвиборній змові з Путіним". Тому він не може в цьому діалозі поступитися Путіну занадто багато – його відразу звинуватить опозиція. А його політичні позиції не настільки блискучі, щоб він міг наплювати на жорстку критику", - говорить Орєшкін.

Політолог відзначає, що Путін зможе впливати на ситуацію через Північну Корею, але в цілому у нього все менше можливостей.

"Йому все важче вступати в торг із Заходом, тому що на стіл він не може покласти нічого, крім загрози прямої воєнної конфронтації. В Америці цю загрозу враховують, але не переоцінюють, тому що розуміють, що Путін – не самогубець", - зазначає він.

Таким чином Трамп зараз "не дуже схильний йти на поступки Володимиру Путіну, тому що він сам ходить під загрозою імпічменту".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"російська влада всіляко сприяє КНДР у подоланні міжнародних санкцій, при цьому абсолютно ігноруючи той факт, що це може ще більше нашкодити дипломатичним відносинам зі США. Таку думку висловив американський президент Дональд Трамп.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко
Теги: 
Путін, Трамп, США
Офіційний Будапешт знову звинувачує Київ в "утисках" угорців
0
0
19:52 25.06.2018
Сьогодні цей закон надійшов до парламенту з підписом глави держави
0
0
18:25 25.06.2018
"Скажу больше: как раз провокационные заявления отдельных представителей украинской власти тормозят переговорный процесс, практически сводя на нет все приложенные усилия"
0
0
18:20 25.06.2018
Народний депутат розповів, що думає про нову кандидатуру на посаду голови Донецької області
0
0
17:50 25.06.2018
Петро Порошенко назвав ім'я нового людини в Службі зовнішньої розвідки України
0
0
17:23 25.06.2018