Лідер США Дональд Трамп навряд чи піде на поступки президентові РФ Володимиру Путіну, так як сам знаходиться у нестабільній ситуації. Це озвучив російський політолог Дмитро Орєшкін в коментарі "Апострофу".

"Трамп готовий до діалогу, але він висить на великому і досить неприємному гачку, який називається "підозри в передвиборній змові з Путіним". Тому він не може в цьому діалозі поступитися Путіну занадто багато – його відразу звинуватить опозиція. А його політичні позиції не настільки блискучі, щоб він міг наплювати на жорстку критику", - говорить Орєшкін.

Політолог відзначає, що Путін зможе впливати на ситуацію через Північну Корею, але в цілому у нього все менше можливостей.

"Йому все важче вступати в торг із Заходом, тому що на стіл він не може покласти нічого, крім загрози прямої воєнної конфронтації. В Америці цю загрозу враховують, але не переоцінюють, тому що розуміють, що Путін – не самогубець", - зазначає він.

Таким чином Трамп зараз "не дуже схильний йти на поступки Володимиру Путіну, тому що він сам ходить під загрозою імпічменту".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"російська влада всіляко сприяє КНДР у подоланні міжнародних санкцій, при цьому абсолютно ігноруючи той факт, що це може ще більше нашкодити дипломатичним відносинам зі США. Таку думку висловив американський президент Дональд Трамп.