У мережі з'явився новий герой – фанат Ілона Маска. Київський дідусь, який приїхав на Tesla продавати мед до столичного метро, вже й сам завоював прихильників. До чоловіка приходять тепер не лише по мед, а й по автографи та фото.

82-річний Микола Улянич дійсно захоплюється робою американського інженера та винахідника і нещодавно придбав одне із його творінь – знаменитий електрокар Tesla, - повідомляє ТСН.

Як відомо, ціни на такі автомобілі стартують від півсотні тисяч доларів. Чоловік розповів, що вона обійшлась йому дешевше, адже купував в Америці після того, як продав попередній електромобіль. Та й то, довелося залізти у борги і ще досі розраховується.

Микола Улянич - заслужений пасічник України, почесний апитерапевт, письменник і журналіст. Він присвятив значну частину життя бджільництва і видав про це багато книг, а своїй несподіваній славі радий і активно цим користується.

82-річний чоловік активно пропагує здоровий спосіб життя. Він займається фітнесом, щотижня не пропускає баню. У свої поважні роки він активно працює - говорить все за постійний рух і правильне харчування.

Про це також пише у своїх наукових роботах. Академік зібрав тисячі рецептів, як продовжит свою молодість. Як поділився з журналістами українець, він давно перестав вживати цукор, замінив його на мед. А жири вважає головними вбивцями здоров'я та краси.

Пан Микола до своїх звичайних фітнес-навантажень за останній рік додав йогу і радіє, що в 82 відчуває себе років на 20 молодше. А до своєї раптової популярності ставиться з гумором, мовляв, скільки б відкриттів не зробив, а впізнаваним став завдяки випадковому відео.

Дивіться, що зробило українського дідуся знаменитим

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Києві досить поширене таке явище як стихійна торгівля. Але судячи по одному з продавців, це дуже прибуткова справа. Чоловік приїжджає на стихійний ринок поблизу станції метро "Осокорки" на електромобілі Tesla.