Представники полку "Азов" прокоментували вбивство колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова.

У прес-службі "Азова" заявили, що Павло Паршов не служив в їхньому підрозділі.

"Ніякої причетності до цієї справи наш підрозділ не має. Людина, яка за попередньою версією слідства здійснила даний злочин, ніколи не була у лавах Азову ні у 2014-2015 роках, ні тепер", - заява прес-служби полку.

Зазначимо, що Вороненкова вбили 23 березня у центрі Києва. Виконавець вбивства, Павло Паршов, є уродженцем Севастополя та рік прослужив у Нацгвардії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", радник голови МВС Антон Геращенко запевнив, що тіло Паршова лежить у морзі.

Популярні новини зараз
ПриватБанк готує нові тарифи: за що доведеться платити Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще