Увечері 7 травня заробила Донецька фільтрувальна станція.

"Півгодини тому остаточно заробила ДФС! Вода направляється в сторону Авдіївки. Очікуємо її прибуття сьогодні ввечері, після чого почнемо наповнення резервуара чистої води", - написав у Facebook начальник Військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін.

При цьому він зазначив, що в штатному режимі вода в місто піде з п'ятої ранку понеділка, 8 травня.

Нагадаємо, 2 травня бойовики обстріляли українські позиції і знеструмили Донецьку фільтрувальну станцію. В результаті без води залишилися 22 тисячі жителів Авдіївки.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що українські військові показали кадри протистояння в районі однією з найгарячіших точок на передовій - Авдіївської промисловій зоні. Активісти підкреслили, що не будуть вказувати точну дату бою, а деякі моменти взагалі прибрали з відео на прохання самих бійців і для їх безпеки.

Популярні новини зараз
Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100 Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів
Показати ще