Харчування учасників і гостей конкурсу Євробачення обійдеться в 10 мільйонів гривень.

Як повідомляє ProZorro, ПАТ "Національна громадська телерадіокомпанія України" уклала чотири договори з компаніями, які забезпечать харчуванням гостей конкурсу.

Загальна сума договорів становить 9,78 млн грн.

З них 7,20 мільйонів буде витрачено на кейтеринг - виїзне ресторанне обслуговування. Сюди ж входить організація місць для прийому їжі. Гості Євробачення можуть вибрати два види супу, три основних страви, два гарніру, салат-бар, хліб, приправи і масла, джеми, десерти, безалкогольні напої. Дану послугу надає ФОП Артемчук Наталія Петрівна.

ФОП Литвинов Володимир Олександрович постачав продукти харчування поки тривав пошук основного підрядника. За це він отримав 2,42 млн.

Популярні новини зараз

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

120 гостей зустрічі глав делегацій країн-учасниць 13 березня поїли на 101 тис. грн. Послуги надав ресторан "Chicken Kyiv".

ТОВ "Теремок" організовував банкет 12 березня під час зустрічі глав делегацій країн-учасниць. За це сплачено 61 тис. грн.

Крім того, в даний момент продовжується тендер на організацію фуршету під час офіційної церемонії відкриття 7 травня і сніданок для глав делегацій і коментаторів в КВЦ "Парковий". На це виділено 4,69 млн грн.

Раніше "Знай.ua" повідомляв про рух транспорту в столиці України під час проведення конкурсу.