Вчені з Національного Інституту здоров'я США в ході досліджень прийшли до висновку про те, що заняття в тренажерному залі не завжди допомогають позбутися зайвої ваги.

Для підтвердження цих висновків, вчені провели експеримент на мишах. Гризунів запускали на їх бігові колеса і в процесі бігу витрата енергії різко підвищилась, а через деякий час рівень енергії, що витрачається нормалізувався, але при цьому миші почали бігати набагато інтенсивніше і довше.

З цією проблемою стикається і людина. При важких силових навантаженнях наш організм витрачає багато енергії, але пізніше ця витрата йде на спад. Тому ми часто помічаємо, коли в процесі тривалих і посилених тренувань наша вага і форми тіла залишаються на місці.

Вчені зробили висновок про те, що тривалі й інтенсивні тренування не завжди призводять до зниження ваги. Це пов'язано з тим, що фізична активність підвищує апетит. Тому калорії, від яких ми позбавляємося під час тренування, повертаються в менш активний час доби. В менш активний час доби ми вживаємо різну їжу, навіть найкорисніша не завжди може піти на користь, так як організм не встигає витрачати отримані калорії під час відпочинку. Це схоже на замкнуте коло, так як пішли калорії під час тренування швидко до нас повертаються в менш активний час.

Популярні новини зараз

Спокуслива Нікітюк показала нескінченні ніжки на тлі ялинки: "Снігуронька"

У Києві помер легендарний актор, якого плутали зі священиком: "Світла людина"

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

Враховуючи всі факти, медики не рекомендують відмовлятися від занять спортом. Щоб фізичні навантаження давали свої результати необхідно ще раз переглянути своє харчування і вести активний спосіб життя навіть за межами тренажерного залу.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, щоб додати трохи динаміки в ваш робочий день, використовуйте драбину замість ліфта. Можливо ви не скоротите час оперативності доставки документів на інший поверх, але ви зможете скинути 3 кг в рік, якщо будете проходити в день два сходових прольоту.