Чубаров розповів, що змусить Путіна повернути Крим

поділитись
Чубаров вважає, що Путіна змусить задуматися над поверненням анексованого Криму тільки реальна загроза

Кремль відмовиться від анексованого Криму і поверне його до складу України, лише коли над Росією нависне загроза розпаду.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає прес-служба партії "БПП". Він розповів, що санкції щодо Росії продовжують діяти, але вони не приносять очікуваного ефекту.

Чубаров додав, що необхідно застосувати ембарго на російські енергоносії і відключити РФ від міжнародної банківської системи Swift. Президент Росії Володимир Путін, за його словами, сяде за стіл переговорів, якщо відчує реальну загрозу для себе.

"Путін не хоче покинути Крим, тому що для нього це не тільки політична, але і, можливо, фізична смерть. Потрібна ще більша загроза. А найбільша загроза - це розпад Росії. Тобто, Захід повинен змусити Росію піти з Криму перед загрозою ще більших загроз ", - заявив Чубаров.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, російські депутати вирішили заборонити переводити гроші в Україну за допомогою іноземних платіжних систем. Так Держдума відреагувала на введення санкцій відносно російських банків.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Псувати імідж підприємства на міжнародному рівні — це вже аж ніяк не патріотизм
0
0
20:19 23.04.2018
У свій день народження соратниця Януковича вражає своїм молодим виглядом
0
0
19:02 23.04.2018
Роздратований журналістськими розслідуваннями Романов годує громадськість все новими і новими обіцянками
0
0
18:43 23.04.2018
Будапешт вже втретє заблокує проведення засідання Комісії України з Альянсом на міністерському рівні
0
0
18:09 23.04.2018