Українські режисери з Мукачевого Михайло та Мілена Добош презентували короткометражний документальний фільм "History or Modernity. Or vinyl trip in Kyiv" в Індії.

Як повідомляє Mukachevo.net, прем'єра відбулася на Indian Cine Film Festival. Це третій щорічній фестиваль короткометражного кіно, який проходить в Мумбаї і є одним з найпопулярніших в Боллівуді

"History or Modernity. Or vinyl trip in Kyiv" - документальна короткометражна картина, яка показує сучасний стан вінілу від продажу до системи хаєнд (максимально-високого відтворення), через повернення популярності вінілу - як мейнстрім, на фоні більш сучасних технологій твердотільної музики", - кажуть автори.

Читайте також: Фільм про Майдан переміг на кінофестивалі у Торонто

Нагадаємо, що доукментальний фільм "The Battle for Ukraine" (Битва за Україну) виробництва "Frontline" переміг у номінації "Краще висвітлення термінових новин".
Йому вручили премію "Еммі".

Популярні новини зараз
Рієлтори закладуть клієнтів: на українців чекає посилений контроль Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще