Уже в наступному місяці Міжнародний валютний фонд може надати Україні наступний транш у рамках програми EFF.

Таку думку висловив міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє "Інтерфакс".

За його словами, на 2017 рік заплановано чотири транші, і всі їх українська сторона планує отримати.

Міністр відзначив і той момент, що вперше в історії наша держава дійшла до третього перегляду програми і отримує четвертий транш.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", учора Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила виділення Україні чергового кредиту в розмірі один мільярд доларів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів треба захистити від індексації: юрист вказав на необхідний механізм Ці 4 знаки Зодіаку будуть грести гроші лопатою до червня: кому краще купити товстіший гаманець Додаткові виплати у 20 тисяч гривень: хто зможе отримати вже у березні Пенсіонерів залишають без доступу до грошей: кому заблокують картки
Показати ще

У той же час в МВФ вважають, що українські антикорупційні органи не дали очікуваних результатів, і рекомендують більш продуктивно боротися з корупцією.