Спостерігаючи за новими тенденціями в світі моди, можна помітити, що дівчата часто стали підвертати брюки і джинси. Цей модний прийом стали диктувати дизайнери, коли представили безліч укорочених моделей джинсів.

Якщо ви завзята модниця, але не збираєтеся оновлювати гардероб укороченими джинсами, можна створити стильний образ застосовуючи старі штани або джинси.

Питання, підвертати джинси чи ні? Кому йдуть такі моделі? Про це розповість портал "Знай".

Образ стає більш стильним і цікавим, якщо проробляти деякі хитрі прийоми, щоб виділитися з натовпу. Насправді, укорочені або підсукані джинси змінюють зовнішній вигляд всього образу.

Популярні новини зараз

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Фахівці в індустрії моди вважають, що підвертаючи джинси ми візуально створюємо легкий спосіб. Не варто боятися того, що підсукані джинси зроблять ноги коротше. Наш погляд і погляд оточуючих фокусується на щиколотці. Це саме струнке місце, навіть у тих, хто має більш пишну фігуру. Роблячи акцент на цій нижній частині тіла, ми "обманюємо" спостерігача створюючи вигляд стрункої фігури.

Підвертати можна будь-яку модель джинсів або штанів. Нехай це будуть вузькі джинси з високою талією, або занижені бойфренди - у всіх випадках підворот зіграє в плюс при створенні образу. У такому вигляді можна піти на роботу, якщо компанія не вимагає мати строгий діловий вигляд, на вечірку, в гості, на прогулянку.

Якщо виникає питання підвертати джинси чи ні - відповідь очевидна. Звичайно, так!

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що вже не перший рік вишивка дуже популярна. Яскраві і цікаві візерунки на різних речах надають родзинку самого образу. Скоро час фестивалів, відпочинку та розваг для цих подій дизайнери постаралися зробити нові і вражаючі колекції, де були представлені різноманітні моделі джинсів з яскравою вишивкою.