"Столичні чиновники не можуть працювати в інтересах киян" - активіст

поділитись

0

514

АМКУ скасував результати тендеру з купівлі трамваїв для столиці. Тепер кияни не скоро побачать на вулицях новенький електротранспорт

Антимонопольний комітет України зобов'язав КП "Київпастранс" відмінити процедуру закупівлі трамваїв для столиці у львівського заводу "Електрон", який виграв відповідний тендер. Чиновникам АМКУ здалося дивним, що "Електрон" і підприємство "Татра-Південь", які брали участь у тендері, виготовляють принципово різні трамваї з технологічної точки зору, але за однаковою ціною.

"Електрон" запропонував ціну 183 млн. грн., а "Татра" - 181 млн. грн. Натомість трамваї "Татра" мають висоту підлоги 35%, а "Електрон" - 100%.

"Тендер на закупівлю семи трамваїв, проведений столичною владою, показав неспроможність чиновників ефективно працювати на рівні логістики в інтересах киян. Вони роблять все можливе, аби тільки не робити життя киян комфортнішим", - говорить "Знай" Костянтин Берест, представник громадської організації "Рух за реформи".

Читайте також "Замість дорожньої реформи чиновники вводять новий податок" - експерт

Цього року Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна асамблея інвалідів" зверталося до КП "Київпастранс" з проханням збільшити частку трамваїв з низьким рівнем підлоги. Саме таким є львівський трамвай. Однак замість купівлі вітчизняної техніки, столичні чиновники готуватимуться до нового тендеру.

"Проте немає гарантії, що і його не скасують. Адже перед тим, як проводити новий тендер, варто було б внести зміни у правила його проведення. Наприклад, зменшити частку низької підлоги з мінімальних 35 відсотків до хоча б 75 відсотків. Інакше проводити тендер немає сенсу", - каже активіст.

Нагадаємо, незважаючи на підвищення вартості проїзду в столичному наземному транспорті, збитки "Київпастрансу" виросли в порівнянні із минулим роком удвічі – до 149 млн. грн.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
На Донбасі бойовики вбили двох українських військовослужбовців.
0
0
20:18 24.03.2017
На українських дорогах збільшиться кількість синіх "маячків".
0
0
20:12 24.03.2017
Заступник мера Кривого Рогу досить люб'язно поспілкувався з представниками ЗМІ.
0
0
20:00 24.03.2017
Вандали намалювали на пам'ятнику жертвам нацистів свастику і написали стилізовану напис "SS"
0
0
19:54 24.03.2017